8 законних способів обійти 15% податок на продаж валюти в УкраїніНацбанк має намір внести зміни до Податкового кодексу України щодо запровадження 15-відсоткового податку на продаж доларів, євро, російських рублів та іншої іноземної валюти для того, щоб, за словами глави НБУ Сергія Арбузова, "спекулянти втрачали близько 16 відсотків, якщо збираються купувати валюту з метою подальшого перепродажу". На думку експертів, є величезна ймовірність, що Верховна Рада - парламент України - затвердять дане рішення і українці вже через 2 місяці почнуть платити 15% збір при кожному продажі валюти, відкладеної на "чорний день".

Тобто при продажу 1 долара США за 8,2 грн клієнт, українець зобов'язаний буде заплатити 1,23 грн, податку і отримати на руки всього 6 гривень 97 коп.

Чи є законні способи обійти 15% збір на продаж валюти, - розбиралися аналітики журналу для інвесторів "Біржовий лідер". В українців буде кілька способів навіть без послуг різних міняв, упевнені експерти. Основна частина людей зможе уникнути сплати такої комісії за допомогою чорного ринку, а також цілком легальними способами, - впевнені фахівці.

1. Найбільш очевидний варіант - це до продажу валюти її покласти на депозит принаймні на один місяць, - повідомляє видання. Подібні вклади пропонують понад тридцять банків, які готові виплачувати від 0,05 до 10 відсотків річних.

2. Застосування систем фінансових переказів, тому що переказ туди-назад обійдеться щонайменше в 2-4 відсотки.

3. Третя схема грунтується на тому факті, що збір стягуватися не буде з "конвертації", а з "продажу". Клієнти, які мають картку в інвалюті, можуть за послуги і товари розрахуватися або ж зняти кошти в банкоматі без будь-яких додаткових комісій, зручно і швидко.

4. Використання офшорних компаній, відкриття яких обійдеться українцеві в 800-1500 доларів. Суть: міняти долари і євро вигідніше в банку Латвії або Кіпру, де зазвичай відкривають свої рахунки офшорні компанії, щоб потім з корпоративної банківській картці вільно знімати гривну в будь-якому банкоматі України, не порушуючи її законодавство.

5. Відкриття реального торгового рахунку у брокера форекс або у банку - брокера, які зазвичай відкриваються в іноземній валюті. Дилінговий центр перерахує з реального торгівельного рахунку на ваш особистий рахунок (у т.ч. на банківську картку) суму у валюті або конвертує в гривню. На відміну від офшору вам не потрібно буде платити кошти для відкриття офшорної компанії і її щорічне продовження.

6. Інвестиції в ПАММ рахунки і індекси ПАММ рахунків ринку форекс, якими займається на сьогоднішній день більше десятка брокерів у світі: українець отримує стабільний дохід (часто більше 100% на рік), який знову ж таки можна конвертувати в гривню і знімати з банківської картки в банкоматі України .

7. Купівля нерухомості за кордоном з моментальної здачею її в оренду (дохід близько 7% -12% в рік) для тих, хто хоче зберегти значно більші інвестиції. Найбільш популярна в інвесторів нерухомість Іспанії, нерухомість Болгарії, нерухомість Лондона і Туреччини.

8. Накопичувальний поліс у страховій компанії Росії, Німеччини, Австрії, Великобританії і т.д., по якому ви зможете регулярно отримувати дохід через систему грошових переказів в Україну.

Крім того в "Дискусійний клуб" Академії Masterforex-V трейдери наводять інші способи як обійти 15 відсотковий податок на продаж валюти в Україні

Що виходить в результаті: НБУ хоче захистити курс гривні, замість цього може її остаточно добити, змусивши своїх громадян вкладати накопичені заощадження в економіку інших країн світу, щоб обійти 15% податок на продаж валюти.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали