Гривню атакують агенти ФСБ, причин для дефолту України немаєБлизько 200 співробітників російської ФСБ намагаються дестабілізувати валютний ринок України. Для упокорення панічних настроїв, за словами голови НБУ, буде створено відповідну інфраструктуру валютного ринку. Тим часом у Мінфіні не бачать причин для дефолту України.

«Панічних настроїв та атак на нашу валюту буде ще дуже багато. За інформацією глави СБУ Валентина Наливайченка, близько 200 агентів російської ФСБ працюють на розхитування валютного ринку України», – зазначила голова Національного банку України Валерія Гонтарєва на круглому столі в Києві вчора, 9 вересня.

За словами Гонтарєвої, регулятор не повинен витрачати резерви на упокорення панічних настроїв, для чого слід створити відповідну інфраструктуру ринку.

Голова НБУ додала, що паніка на міжбанківському ринку не має ніякого відношення до плаваючого курсу, а плаваючий курс – це не вільне курсоутворення. «Вільне курсоутворення у нас буде тоді, коли зявиться вільний ринок капіталу», – повідомила Гонтарєва. На її думку, про вільний ринок капіталу в Україні зараз мова взагалі не йде.

«Трохи більше місяця тому я сказала, що при розрахунковій величині курсу гривні 11,7 за долар платіжний баланс України урівноважиться. Розрахунковий курс залежить від того, як країна торгує зі своїми основними партнерами, як їхні валюти поводяться в цей момент, яким є торговий баланс країни з партнерами і яка в цих країнах інфляція. Потрібно розуміти, що розрахункова величина курсу гривні жодного відношення до того, що зараз буде відбуватися на ринку, не має. Всі розрахункові величини працюють в умовах збалансованої економіки. У нас же зараз війна. Тому пропоную перестати постійно рахувати, яким повинен бути курс гривні», – сказала на тому ж таки круглому столі Валерія Гонтарєва.

Україна здатна розрахуватися із зовнішніми зобов’язаннями в нинішньому році. Про це заявив міністр фінансів Олександр Шлапак перед засіданням Кабінету міністрів.

За словами глави Мінфіну, незважаючи на те, що курс національної валюти збільшує витрати з бюджету, тиску не відчувається. «Курс гривні збільшує витрати бюджету. Але, враховуючи те, що у нас достатньо запозичень у валюті, ми особливого тиску не відчуваємо. Тобто, бюджет не буде виходити сьогодні на ринок і купувати валюту. У нас є достатньо і для того, щоб розрахуватися за всіма зобов’язаннями до кінця року», – підкреслив Шлапак, якого цитує прес-служба уряду.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що до кінця року Україна візьме $10,7 млрд позик. З них $9,2 млрд підуть на погашення попередніх боргів.

За матеріалами: ЛІГА.Фінанси

Друкувати
киевлянин
Група: Гості 10 сентября 2014 17:02
1


Очередная "новость" для узколобых дегенератов западного гетто.
Гоблины-писаки готовят материалы по своему интеллекту.
Александр Полищук
Група: Гості 10 сентября 2014 17:06
2


Если вы такие умные, так ливите этих фсбешников и отправляйте их в тюрьмы на перевоспитание.
Долгоруков
Група: Гості 10 сентября 2014 17:11
3


А раньше Вас никто не атаковал? Вы что студенты второго курса? Что за бред???
русич
Група: Гості 10 сентября 2014 17:13
4


Какой бред! Экономика Украины обречена на коллапс потому что что основной донор госбюджета в руинах и гражданская война сжирает каждый день огромные средства, которых у Украины просто нет. Все в долг... Дефолт неизбежен.
Пидороссия капут
Група: Гості 10 сентября 2014 17:14
5


СКОЛЬКО МОЖНО ТЕРПЕТЬ ПИДОРОССИЮ ? НЕ НАДО БОЯТЬСЯ И ОСТОРОЖНИЧАТЬ, НАДО ИХ ЕБАТЬ ДО СМЕРТИ ! ЭТО НЕ ЛЮДИ , ЭТО НЕ СТРАНА - ЭТО ПИДОРОССИЯ КОТОРУЮ НАДО ХУЯРИТЬ И УБИВАТЬ !
посторонний
Група: Гості 10 сентября 2014 17:15
6


А я уже несколько месяцев говорю, если что-то не так, это - дело рук ФСБ. Горячей воды нет, сель сошел в Карпатах, воры в министерствах - скажете "ФСБ", и станет легче, и правительство поддержит....
Пидороссия капут
Група: Гості 10 сентября 2014 17:16
7


пидоРОссия

Государство абсолютной мрази,
Слепленное из кровавой грязи,
Оскорбляющее мирозданье
Фактом своего существованья.

Подлость, воплощенная в граните,
Лжи всеоплетающие нити,
Хамство, закрепленное в законах,
Упыри и воры на иконах.

Царство безысходности и мрака,
Душный пафос рабского барака,
Наглые раскормленные морды,
Злобные завистливые орды.

Кровь и плесень, цепи и затворы,
Сверху - нравы шелудивой своры,
Снизу - тупо блеющее стадо,
Коему другого и не надо...

Зря вздымают дряхлые химеры
Липкие знамена тухлой веры -
Нет тебе ни веры, ни прощенья,
Только ужас, стыд и отвращенье.

Защищать? Тебя?! Любить?! Тебя же?!!
И на анекдот не тянет даже.
Я благословляю все напасти -
Те, что разорвут тебя на части!

Не зови меня - резона нету:
Ты не мать мне. Ты - болезнь планеты.
Я приду - чтоб поддержать ту силу,
Что вколотит кол в твою могилу!
Найбільш популярні матеріали