Українські діти щодня коштують батькам до 10 мільйонів лише на хабаріЖінки та частково чоловіки України щодня витрачають від 3 до 10 мільйонів гривень на хабарі для вирішення різних питань, пов’язаних з життям та долею їхніх дітей: від пологів і до… «людського ставлення» до дитини в дитсадку.

Про це свідчать результати збору даних у рамках неурядового проекту «Я дала хабар за свою дитину».

Громадські активісти протягом 8 місяців збирали звернення українців про хабарі і встановили, що найчастіше українці нелегально платять за пологи або операції та влаштування дитини в дитячий садок.

Серед освітніх закладів найбільша заявлена сума хабара склала 8 тисяч гривень за влаштування дитини в перший клас Київського ліцею, а найменша – 50 гривень щомісяця – «за людське ставлення до дитини» в столичному дитячому садку.

До речі, згідно з цьогорічним результатом індексу корупції Україна посідає 144 місце зі 176 країн. Такими є результати дослідження, проведеного Transparency International. Так, Україна набрала лише 26 балів зі 100 можливих. Чим нижче бал, тим ближче країна знаходиться до корупційної прірви. 26 балів також отримали Сирія, Папуа-Нова Гвінея, Конго, Еритрея.

За матеріалами: ТСН

Друкувати
Найбільш популярні матеріали