• 0
ВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ АКАДЕМІКА НАН УКРАЇНИ ДАНИЛИШИНА БОГДАНА МИХАЙЛОВИЧА
Зараз Академія, як і суспільство в цілому, знаходиться у кризовому стані. Це відбулося внаслідок рішень, які не відповідали історичним викликам, спирались не на наукові підходи, а на політичну доцільність.
Детальніше
  • 0
ЗАПРОПОНОВАНИЙ ПАРТІЄЮ ВЛАДИ ЕКОНОМІЧНИЙ КУРС ПЕРЕТВОРИВ УКРАЇНУ НА ТЕХНОЛОГІЧНО ВІДСТАЛУ СИРОВИННУ КОЛОНІЮ
Світовий банк прогнозує падіння ВВП України у 2020 році на 3,5%, зростання інфляції до 8,9%, дефіцит бюджету – 4,9% ВВП, дефіцит поточного рахунку – 2,7% ВВП.
Детальніше
  • 0
А ВЕДЬ ЭТО ТОЛЬКО ПРЕЛЮДИЯ, НАСТОЯЩАЯ БЕЗДНА ЕЩЕ ВПЕРЕДИ
Ведь этот закон может окончательно загнать «минские» переговоры в тупик, во всяком случае – делает их еще болем конфликтными.
Детальніше
  • 0
ПОЛИТИЧЕСКИЕ ТЕНДЕНЦИИ АПРЕЛЯ 2020 ГОДА
Видеоконференция министров иностранных дел стран «Нормандського формата» состоялась 30 апреля. Как и ожидалось, она не стала проривом в переговорном процессе в силу того, что слишком велики противоречия между Украиной и Россией по урегулированию конфликта на Донбассе.
Детальніше
  • 0
ВЛАСТИ НЕ ВЛАДЕЮТ РЕАЛЬНОЙ КАРТИНОЙ В ОТНОШЕНИИ КОЛИЧЕСТВА ИНФИЦИРОВАННЫХ COVID-19
Власти не владеют реальной картиной в отношении количества инфицированных COVID-19, а значит, они не могут эффективно бороться с минимизацией последствий и принятию мер для сокращения количества инфицированных.
Детальніше
  • 0
СТАНОВЛЕННЯ НОВОЇ МИТНИЦІ В УКРАЇНІ: НОВІТНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА ОСНОВІ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ
Економічний розвиток України в останні десятиліття відбувається під впливом як зовнішніх викликів, так і внутрішніх суперечностей розвитку. В таких умовах серед першочергових завдань економічних трансформацій постає розбудова митної системи, в т. ч. реформування її інституційно-організаційного базису.
Детальніше
  • 0
ЩОДО КОМПЛЕКСИФІКАЦІЇ МОДЕЛЕЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ (У КОНТЕКСТІ НЕВРАХУВАННЯ ВАРТІСНОЇ ОЦІНКИ КОРИСТІ РОЗУМУ АГРОНОМІВ ЯК ФАХІВЦІВ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ, ЩО ПРИЗВОДИТЬ ДО ПОРУШЕННЯ ПОЛІТЕКОНОМІЧНОГО ЗАКОНУ ВАРТОСТІ)
У такому аспекті, скориставшись модернізованими Сандерсом Макклейном у сучасній математиці поняттями категорій та функторів, зацікавленим читачам актуально нагадати про широкі можливості основних результатів розвитку теорії множин Георга Кантора.
Детальніше