• 0
Михайло ДЖУС
Керувати інфляційними процесами за допомогою високої процентної ставки неможливо, це лише гальмуватиме розвиток Україна потрапила в боргову пастку, коли для погашення та обслуговування поточних зобов’язань уряд вдається до нових запозичень на дуже невигідних умовах.
Детальніше
  • 0
Володимир РЯБОШЛИК
Одночасно так само залишено поза увагою, що ще одним засобом впливу на ціни є банальний контроль над грошовою масою; і що НБУ тихцем підживлює інфляцію надмірною емісією, подовжуючи якнайбільше режим «конче необхідних» надвисоких ставок заради вузького кола «бенефіціарів».
Детальніше
  • 0
Тетяна БОГДАН, Іван БОГДАН
1. Скинути пута варантів з майбутнього економічного зростання
Проблема: В 2015 році Урядом України та комітетом міжнародних кредиторів було погоджено умови реструктуризації зовнішнього державного боргу. На жаль, ці умови покладають суттєвий борговий тягар на державні фінанси та економіку загалом у періоді до 2040 року.
Детальніше
  • 0
Ростислав ЛУКАЧ
Тобто ідея проста: відновити СПРАВЕДЛИВІСТЬ щодо сільгоспземель! Ринок української сільгоспземлі має відкриватися з того, аби всі громадяни України отримали реальну МОЖЛИВІСТЬ скористатися (!) своїми правами на передбачені Законом ділянки.
Детальніше
  • 0
Анатолій ДРОБЯЗКО
Як вирішувалися такі проблеми в інших країнах? Там має місце цивілізований обіг цінних паперів позичальників, і банки формують резерви згідно з рівнем коливань біржових цін.
Детальніше
  • 0
Ярослав СОЛТИС
І сьогодні як ніколи важливо, хто і як керуватиме, бо падати ще є куди. Але за п’ять попередніх років багато чого зроблено, і стартові умови у «зеленої» команди нині такі, що коли їм сидіти й нічого не робити, не шкодити, то все одно економіка буде зростати. У 2019 році зростання 6-8 відсотків і 8-10 відсотків у 2020 році цілком реальні.
Детальніше
  • 0
Павло СЕБАСТЬЯНОВИЧ
Щоб підтримати підприємницьку ініціативу та економічну активність, податкове навантаження треба знижувати.
Детальніше