• 0
ЗРОСТАННЯ РЕАЛЬНОГО ВВП: ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ ДОСЯГЛА РІВНЯ 2013 РОКУ
Зміцнення позицій національної грошової одиниці та зростання експорту товарів і послуг, а також збільшення приватних переказів українських заробітчан сприяли прискоренню темпів економічного зростання й пожвавили ділову активність у країні.
Детальніше
  • 0
МІЖ ГАЗПРОМОМ І НАФТОГАЗОМ. ЩО ПІДПИСАЛИ У ВІДНІ
Я підписав у Відні о 14:30, а голова Газпрому Олексій Міллер ввечері підписав у Санкт-Петербурзі. Ми з ним проводили переговори до глибокої ночі, сподіваючись, що підпишемо контракти в одному місці, але мені для підписання потрібні були погодження правління та наглядової ради Нафтогазу, а також Кабміну, тому довелося перенести підписання і робити це вже по черзі і дистанційно.
Детальніше
  • 0
ЕФЕКТИВНЕ МОДЕЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ОТГ
Перехід громад на Управління 2.0 не може відбутися без фахового аналізу наявних даних щодо розвитку громади. Одним з етапів проекту «Е-рішення для громад» (https://cid.center/e-solutions/), який реалізується Центром розвитку інновацій, був ґрунтовний економічний аналіз не тільки даних, наявних у реєстрах та статистичних джерелах, а й оцінка самими ОТГ своїх можливостей і ризиків, тобто анкетування за запитом U-Lead.
Детальніше
  • 0
З ОБ’ЄКТИВНИХ ПІДСТАВ ЩЕ З ТРАВНЯ ЦЬОГО РОКУ ЦІНА НА ГАЗ НА ЄВРОПЕЙСЬКИХ РИНКАХ ЗНАЧНО ЗМЕНШИЛАСЯ
Згідно з вищезгаданою постановою підприємства теплокомуненерго МОЖУТЬ (не зобов’язані!) ініціювати перегляд тарифів та зменшення нарахувань. Виходить – в Україні можна абсолютно безкарно виставляти людям рахунки за економічно необґрунтованими завищеними тарифами?!
Детальніше
  • 0
ЗАКОНОПРОЕКТ №2513 СПРЯМОВАНИЙ НА БОРОТЬБУ ЗІ «ЗЛОДІЯМИ В ЗАКОНІ», ЯКІ ДУЖЕ ВІЛЬНО ПОЧУВАЮТЬ СЕБЕ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ
Законопроектами №2240 та №2241 ми встановили кримінальну відповідальність за незаконний видобуток (збут, придбання тощо) бурштину, запровадили тимчасовий мораторій на вивезення необробленого каміння та знизили ставки рентної плати за користування надрами для видобування бурштину з 25 до 15%.
Детальніше
  • 0
НАСЛЕДСТВО, КОТОРОЕ НАМ ДОСТАЛОСЬ ОТ УССР, ПОДХОДИТ К КОНЦУ
Наследство, которое нам досталось от УССР, подходит к концу. Большинство предприятий в зависимости от района или развалены, или застроены жильем и коммерческой недвижимостью. Строят новые высотные дорогущие дома, а вышек для спасения, как оказалось, нет. Инфраструктура изношена. Новые объекты практически не появляются. Но если в предыдущие годы работала хоть как-то система власти, то сейчас это просто пародия. И если с казино – это смешная мышиная возня за колоссальные денежные потоки и наши с вами карманы, то нормальное оборудование для МЧС и полноценное финансирование бюджетников в этой части – это жизненная необходимость.
Детальніше
  • 0
«КОМАНДА МИРА» – НАША ОБЩАЯ МИССИЯ В 2020 ГОДУ
Прекращение войны на Донбассе и начало мирного процесса в Украине – это прекращение 6-летних страхов в Европе по поводу угрозы «большой войны». А еще – это начало восстановления доверия между Европой, Россией и Украиной.
Детальніше