• 0
Яким буде новий цикл у лісовій політиці України?
ГОЛЯН Василь Анатолійович, доктор економічних наук, професор. Докторську дисертацію захистив у Раді по вивченню продуктивних сил України НАН України у 2010 році. Фахівець у галузі інституціональної економіки, економіки та фінансів природокористування, рентної політики, регіональної економіки, економіки лісового господарства, деревообробної промисловості й переробно-харчових виробництв та біоенергетики. Головний редактор наукового та громадсько-політичного журналу «Економіст», директор Європейського аналітичного центру.
Детальніше
  • 0
41,3% надходжень природно-ресурсної ренти до місцевих бюджетів Волині дають лісівники
У зв’язку з поглибленням процесів децентралізації та реформи місцевого самоврядування актуалізується проблема еквівалентного вилучення природно-ресурсної ренти (рентна плата за користування надрами, за спеціальне використання лісових ресурсів, за спеціальне використання води) і збільшення її надходжень до місцевих бюджетів.
Детальніше
  • 0
Незручні думки щодо НБУ та Уряду
Пару років тому була запущена і продовжує діяти цілком легальна і відкрита СХЕМА ОТРИМАННЯ НАДВИСОКИХ ДОЛАРОВИХ ДОХОДІВ у 18% і вище через маніпуляції з гривневими ОВДП.
Детальніше
  • 0
Тільки успішні університети можуть забезпечити повноцінне оновлення регіональних еліт
Фактично технічні університети мають стати інноваційним ядром розвитку окремих регіонів, що забезпечуватиме перманентне продукування сучасних технологій та управлінських рішень, які прискорюватимуть входження регіонів України в глобальні ланцюги доданої вартості.
Детальніше
  • 0
Відродження льонарства залежить від фанатично відданих цій справі людей
В будь-якому виробництві монополія – це зло. І не тільки в аграрному секторі, а й в енергетиці та в інших секторах господарського комплексу. Стосовно монополізації землекористування – це теж деструктивний момент.
Детальніше
  • 0
Після закінчення спеціальності «облік і оподаткування» ніколи не виникне необхідності отримувати іншу освіту
Основний принцип підготовки фахівця будь-якої спеціальності, в тому числі з обліку та аудиту, залишається незмінним – висока якість та практична спрямованість.
Детальніше
  • 0
Навіщо справжній фахівець з обліку
Завдання бухгалтера – підказати суми, які доцільно вилучати без наслідків. Бухгалтер постійно вимахував роздрукованими з комп’ютера звітами, де фігурували чималі прибутки (але й цифри в програму вводив той же бухгалтер). Діяльність цього підприємця припинилась кілька років тому зі значними боргами.
Детальніше