• 0
УКРАЇНСЬКІЙ ВЛАДІ ТРЕБА ЧИТАТИ БУКВАР, ЯКИЙ НАПИСАЛИ РУЗВЕЛЬТИ
Прийняття окремих законопроектів у турборежимі продемонструвало, що «лібертаріанці» готові безсоромно приймати закони для обслуговування інтересів конкретного олігарха або ж ввести ввізне мито на імпортовану продукцію, щоб створити комфорт для отримання надприбутків іншим олігархом. І все більше громадян, дивлячись на це, доходять висновку, що «такий футбол нам не потрібен».
Детальніше
  • 0
КОРОНАВІРУС РУХАЄТЬСЯ ПО ПЛАНЕТІ
К межрегиональным и межстрановым сравнениям нынешней эпидемической ситуации, основанным на официальной статистике, часто предъявляются претензии, относящиеся к различиям (предполагаемым или фактическим) в качестве проводимой странами диагностики, охвате собираемых ими данных, методологии учета протестированных, инфицированных, больных, умерших, точности публикуемой статистики.
Детальніше
  • 0
АДМІНІСТРАТИВНА РЕФОРМА В УКРАЇНІ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
Про особливу увагу до адміністративної реформи, що має суттєво посилити фінансову спроможність громад і надати їм більше повноважень щодо управління територіями, свідчить створення Указом Президента України № 909/2019 від 18 грудня 2019 року Ради розвитку громад та територій. Основними завданнями Ради як консультативно-дорадчого органу є, серед іншого:
Детальніше
  • 0
ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЕКОНОМІЧНІ ШОКИ ДЛЯ УКРАЇНИ ТА КРАЇН ЄС
Причиною чергової світової фінансово-економічної кризи стала епідемія коронавірусу (COVID –19), яка з грудня 2019 року, незважаючи на колосальні зусилля китайської влади, Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), інших найрозвиненіших держав світу, суттєво поширилась на всі континенти, де проживають люди, і призупинила значною мірою торговельну, транспортну, туристичну, виробничу, комерційну та іншу економічну активність у глобалізованому світі.
Детальніше
  • 0
МАТЕРІАЛИ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ. ЗВІТ. СІЧЕНЬ 2020
Після звуження в 2019 році дефіцит поточного рахунку розшириться та коливатиметься на рівні 3–4% ВВП в 2020–2022 роках. Це зумовлюватиметься пожвавленням інвестиційного попиту на тлі зростання економічної активності, а також збільшенням споживчого попиту внаслідок зростання реальних доходів населення.
Детальніше