• 0
КОЛОНКА ГОЛОВНОГО РЕДАКТОРА


Василь Анатолійович ГОЛЯН, доктор економічних наук, професор. Докторську дисертацію захистив у Раді по вивченню продуктивних сил України НАН України у 2010 році. Фахівець у галузі інституціональної економіки, економіки природокористування, регіональної економіки, економіки деревообробної промисловості та біоенергетики. Головний редактор наукового та громадсько-політичного журналу «Економіст», директор Європейського аналітичного центру.

Володимир Зеленський обраний Президентом України. Це перший президент, який не має компартійного минулого. Отримав найвищий рівень довіри народу за всю пострадянську історію України.
Детальніше
  • 0
Інавгураційна промова Президента України Володимира Зеленського
Після моєї перемоги на виборах мій шестирічний син сказав:«Та! По телевізору кажуть, що «Зеленський – Президент…» Виходить, що… я… теж Президент?!» І тоді це прозвучало як жарт, але згодом я зрозумів, що насправді це істина.
Детальніше
  • 0
Академік Борис Патон: риси нової ери в долі України
Упродовж майже трьох десятиріч незалежності Україна була як той корабель, що в бурхливому морі не знав, куди пливти і до якого берега пристати. Нову надію на можливість вибору правильного «економічно-соціального причалу до Національної ідеї» у 2019 році дав Президент України Володимир Зеленський.
Детальніше
  • 0
Відродження Донбасу: круглий стіл реінтеграція Донбасу: людський фактор
Насиченою була програма Панелі 1 «Міжнародно-правові аспекти реінтеграції населення Донбасу», де порушувалися такі питання: чи вичерпав себе Нормандський формат та Мінські угоди у врегулюванні конфлікту на Донбасі? чи потрібним є створення перехідної міжнародної адміністрації як гаранта комплексної реінтеграції Донбасу і залучення міжнародної гуманітарної допомоги?
Детальніше
  • 0
Володимир Рибак: ми працюємо для того, щоб зблизити людей Донбасу з майбутнім українського суспільства

Ми повинні розуміти, що наші українці мешкають і на окупованій території, і тут, поруч із нами. Сім’ї розділені, частина громадян, переважно літнього віку, залишилася там, а частина, як правило, молодих людей роз’їхалася по всій Україні.
Детальніше
  • 0
Вадим Новинский: экономическая реинтеграция Донбасса является первым шагом к реинтеграции политической
По его словам, мирные переговоры – это очень трудоемкий и длительный процесс. Но уже сейчас у президента есть возможность выступить с рядом инициатив, которые могли бы лечь в основу переговорного процесса. А проведение референдума по этому вопросу только отсрочит переговоры как минимум на год.
Детальніше
  • 0
Александр Вилкул: мы готовы создать инвестиционные условия, чтобы восстановить Донбасс
«Вилкул к нам приезжает не первый раз. Он со своим фондом привозил нам продукты, медикаменты. Помогали нам также и другие фонды, и волонтеры. Но целенаправленно можно решить вопрос только на уровне государства.
Детальніше