• 0
Курс долара в Україні продовжить знижуватисяНа валютному ринку України переважає пропозиція валюти, і з початку року Національний банк викупив у резерви близько 3 млрд дол., йдеться в коментарі НБУ.
Детальніше
 • 0
Fitch Ratings оприлюднило позитивні прогнози для УкраїниМіжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings прогнозує уповільнення середньорічної інфляції в Україні до 8,5% в 2019 році і до 5,7% в 2021 році, йдеться в огляді агентства.
Детальніше
 • 0
Курс гривні істотно не змінитьсяБанкіри припускають, що терміни початку сезонної девальвації гривні можуть зміститися ближче до початку жовтня. Про це пише Інтерфакс-Україна.
Детальніше
 • 0
Інфляція в Україні знизиться до 6,3%Нацбанк очікує, що до кінця 2019 року інфляція в Україні знизиться до 6,3% в рік, а в 2020 році - до 5% на рік. Про це йдеться в липневому інфляційному звіті Національного банку.
Детальніше
 • 0
Що буде з цінами на продукти у 2019Збереження значних обсягів непродуктивного імпорту та скорочення зовнішніх інвестиційних вливань в національну економіку створюють сприятливе підґрунтя для розкручування інфляційної спіралі. Тобто в національній економіці сформувалися передумови для подальшого зростання цін на переважну більшість товарів, в тому числі і продовольчих.
Детальніше
 • 0
Чому українська економіка не зможе піднятися в 2019 роціЗапуск маховика економічного зростання відкладається. Свідченням цього є динаміка реальних доходів переважної більшості українців та відсутність проривних структурних зрушень в національній економіці. Все це відбувається на фоні зміцнення позицій вітчизняних олігархів.
Детальніше
 • 0
НБУ заявляє, що споживчі товари не подорожчаютьІнфляція в Україні в подальшому буде скорочуватися і досягне цільового показника в 5% до кінця 2020 року. Про це Національний банк України повідомляє на офіційному сайті.
Детальніше
 • 0
Яка доля чекає зношену гривню в 2019 роціПошкоджені та зношені банкноти фізичних та юридичних осіб, які не завжди можна використати для придбання товарів та послуг, у 2019 році можна буде здати не лише в регіональні підрозділи НБУ, а й в уповноважені банки.
Детальніше
 • 0
Доларовий ВВП України складе $145 мільярдів у 2019 роціЗростання української економіки в 2018 році прискориться до 3,5% з 2,5% в минулому році, проте в наступному році відбудеться його уповільнення до 2,3% в зв'язку зменшенням фіскального стимулювання економіки і ослабленням зовнішніх ринків, прогнозує інвестиційна група ICU.
Детальніше
 • 0
Якою буде інфляція в Україні у 2019 роціІнфляція в Україні сповільниться в наступному році до однозначного показника, вперше з 2013 року, завдяки жорсткій монетарній і обережній фіскальній політиці, що відповідає вимогам Міжнародного валютного фонду, вважають учасники щомісячного опитування Reuters.
Детальніше
 • 0
Економіка України продовжить зростати у 2019 році, а інфляція знизитьсяМіжнародний валютний фонд прогнозує, що зростання реального ВВП України за підсумками 2018 року становитиме 3,5%, а в 2019 році - 2,7%.
Детальніше
 • 0
Fitch спрогнозував, коли Україна отримає транш від МВФ
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings очікує четвертого перегляду програми з Міжнародним валютним фондом і отримання Україною чергового траншу на 1,9 млрд дол. у третьому кварталі 2018 року.
Детальніше