• 0
Нестабільність в макроекономіці України стає дедалі очевиднішоюАналітики Citi Research вважають, що уразливості в макроекономіці України стають дедалі очевиднішими. Про це йдеться в огляді Citi Research про Україну.
Детальніше
 • 0
Економіка України успішно проходить глобальну фінансову кризуСтрімке включення економіки влітку і поліпшення умов торгівлі завдяки високим цінам на залізну руду та сільськогосподарські продукти зменшує розміри падіння валового внутрішнього продукту країни.
Детальніше
 • 0
Fitch Ratings оцінює зниження економіки України на 6,5%Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings зберегло свій прогноз щодо падіння економіки в Україні в 2020 році на 6,5%. Однак в наступному році зростання складе вже на 3,8%. Про це повідомляє УНН з посиланням на прогноз агентства.
Детальніше
 • 0
Проект бюджету на 2021 рік передбачає дефіцит в 270 млрд гривеньПроект бюджету на 2021 рік передбачає дефіцит в 6% ВВП, що становить 270 млрд гривень при номінальному значенні валового внутрішнього продукту 4 505,9 млрд грн.
Детальніше
 • 0
Індекс очікувань ділової активності в серпні зріс тільки на 1 пунктІндекс очікувань ділової активності в серпні зріс тільки на 1 пункт до 47,9, що свідчить про песимістичні очікування бізнесу. Показник знаходиться нижче позначки в 50 пунктів вже четвертий місяць поспіль. Про це свідчать результати щомісячного опитування НБУ.
Детальніше
 • 0
Уряд оприлюднив прогноз розвитку економіки УкраїниМіністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України поліпшило прогноз інфляції на 2020 рік до 5,9% грудень до грудня, тоді як в затвердженому в березні макропрогнозі цей показник був на рівні 11,6%, свідчить прогноз соціально-економічного розвитку України на 2021 -2023 рр.
Детальніше
 • 0
Україна демонструє більш глибоке падіння економікиПадіння ВВП України в 2020 році складе 6% замість очікуваних у квітні цього року 4,2%, а зростання економіки в 2021-м відновиться на рівні 3,2% ВВП замість 2,4%, такий консенсус-прогноз оприлюднило Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.
Детальніше
 • 0
Україна отримає додатково ще майже мільярд доларів кредитівУкраїна і Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР) планують у кінці серпня 2020 року підписати угоду про позику на $350 млн. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства фінансів.
Детальніше
 • 0
НБУ оцінює спад ВВП України в другому кварталі на рівні 11%Національний банк України (НБУ) оцінює спад валового внутрішнього продукту (ВВП) України в другому кварталі 2020 року на рівні 11% до аналогічного періоду 2019 роки (г/г), зазначено в інфляційному звіті центробанку, оприлюдненому на його сайті в четвер увечері.
Детальніше
 • 0
Національний банк планує емісію на 280 млрд гривеньНаціональний банк України (НБУ) переглянув прогноз зростання грошової бази на 2020 рік з 7,5% (у квітневому прогнозі) до 20,7% і грошової маси - з 3,5% до 19,5% (з 1438 до 1718 млрд грн), зазначено в інфляційному звіті центробанку, оприлюдненому на його сайті в четвер увечері.
Детальніше
 • 0
Ситуація на валютному ринку складається на користь гривніНаціональна грошова одиниця України потіснила долар на міжбанку і на кінець дня його котирування відкотилися до рівнів 27,625 / 27,645 гривень. Ситуативний надлишок валюти при завершенні активної фази торгів дозволив НБУ викупити близько $ 20 млн по 27,63.
Детальніше
 • 0
НБУ продовжить політику зниження облікової ставкиНаціональному банку України (НБУ) слід продовжити політику зниження облікової ставки, яка на даному етапі знаходиться на рівні 6% річних, вважає новий глава центробанку Кирило Шевченко.
Детальніше