• 0
Боргове навантаження на Україну розпочне знижуватисяЯкщо бюджет буде ухвалений в такому вигляді, яким він є сьогодні, держава стане менше ««жити у борг». Про це говорить закладений дефіцит 3,5% ВВП замість минулорічних 5,6% ВВП, заявила заступниця директора Центру економічної стратегії Марія Репко.
Детальніше
 • 0
Скільки буде коштувати долар у 2022 роціОбмінний курс у 2022 році не перевищить 28 — 28,2 грн/$. Про це повідомив керівник Центру макроекономічного моделювання КШЕ Юрій Шоломницький, пише Укрінформ.
Детальніше
 • 0
Україну очікує зростання ВВП та уповільнення темпів інфляціїУ другому півріччі зростання ВВП прискориться, а інфляція за підсумками року не перевищить 10%. Про це на Українському Фінансовому Форумі, організованому групою ICU розповів міністр фінансів Сергій Марченко.
Детальніше
 • 0
Куди найчастіше будуть вкладати кошти українціІнвестиції громадян в ОВДП можуть збільшитися з нинішніх 20 до 100 млрд грн протягом найближчих 3−4 років. Такий прогноз «Мінфіну» дав Григорій Овчаренко, голова підрозділу з управління локальними активами інвесткомпанії ICU в кулуарах щорічного фінансового форуму «30 років фінансової незалежності», який проходив 3 вересня в Києві.
Детальніше
 • 0
ФРС почне скорочувати викуп фінансових активів з ринку в поточному роціКурс євро, а також ієни зростають по відношенню до долара в понеділок вранці, в той час як інвестори відіграють виступ глави Федеральної резервної системи (ФРС) США Джерома Пауелла, європейська валюта при цьому подолала позначку 1,18, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Що буде з курсом долара до євро в середньостроковій перспективіВартість долара в четвер вдень змінила напрямок руху і по відношенню до євро, і до ієни, в той час як інвестори з різним настроєм чекають виступу глави Федеральної резервної системи (ФРС) США Джерома Пауелла в надії отримати підказки про терміни згортання викупу активів з ринку, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Чи зможуть таліби обвалити курс євроCredit Agricole CIB Research обговорює наслідки розгортається кризи в Афганістані для пари EUR/USD.
Детальніше
 • 0
Долар США буде рости швидшеСплеск неприйняття ризику, спровокований, зокрема, протоколом засідання FOMC, підштовхнув долар до нового максимуму з початку року. Економісти HSBC очікують поступового зміцнення долара в найближчі тижні, але якщо «дрейф» у бік звуження кількісного пом'якшення покаже ознаки прискорення, те ж саме станеться і з доларом США.
Детальніше
 • 0
Українці очікують погіршення особистого фінансового становищаІндекс споживчих настроїв в Україні в липні 2021 року склав 71,3, що на 1,7 п. нижче за показник червня. Падіння індикатора викликано погіршенням очікувань змін особистого матеріально положення і очікуваного розвитку економіки протягом найближчих п'яти років.
Детальніше
 • 0
На валютному ринку міцніють девальваційні очікуванняНа міжбанку спостерігається невеликий сплеск активності: обсяг угод на майданчику Bloomberg піднявся зі $ 164 млн до $ 193 млн. Ринок вирівнявся самостійно, Нацбанк на торги не виходив.
Детальніше
 • 0
Який курс долара буде в середньостроковій перспективіСередньорічний курс гривні до долара в 2021 році складе 27,6 грн/$, в 2022 — 27,9 грн/$. У 2023 році національна валюта може девальвувати до 29,1 грн/$, а в 2024 — до 29,6 грн/$ в середньому за рік. Такий прогноз озвучив директор департаменту аналітики Capital Times Артем Щербина з посиланням на макроекономічний прогноз компанії.
Детальніше
 • 0
Долар США росте, а ФРС знизить фінансові стимули в найближчі тижніДолар США консолідував зростання другий тиждень поспіль в порівнянні зі своїми основними суперниками, оскільки інвестори зважили можливість оголошення Федеральної резервної системи про свої плани щодо зниження стимулів в найближчі тижні.
Детальніше