• 0
Дефіцит державного бюджету може вирости до 400 млрд гривеньКороткострокове збільшення дефіциту державного бюджету є інструментом подолання наслідків економічної кризи і не несе в собі загрози для макрофінансової стабільності.
Детальніше
 • 0
Чому дефолт України неможливийЗа період з квітня по грудень 2020 Україні потрібно виплатити за боргами 299 млрд гривень, які діляться на 5 умовних груп платежів, дефолт за якими неможливий.
Детальніше
 • 0
Україна стикається з сильним зовнішнім шоком і зупинками внутрішнього виробництваАналітики J.P. Morgan прогнозують економічний спад в Україні на 2,6% ВВП в 2020 році, називаючи умовою такого відносно невеликого скорочення укладення угоди з МВФ і чекають його в другому кварталі цього року.
Детальніше
 • 0
З кінця третього кварталу економіка почне відновлюватисяНаціональний банк очікує, що економіка країни почне відновлюватися в кінці третього кварталу 2020 року.
Детальніше
 • 0
Через збільшення перебоїв очікується зниження ВВП України на 1,1%Аналітики Bank of America (BofA) в кінці минулого тижня погіршили оцінку перспектив української економіки в 2020 році і очікують зниження ВВП країни на 1,1% через збільшення перебоїв в її роботі.
Детальніше
 • 0
Курс долара може вирости до 35 гривеньІнвесткомпанія Dragon Capital переглянула свій прогноз на 2020 рік. Базовий сценарій передбачає скорочення ВВП на 4% і девальвацію гривні до 30 грн/$.
Детальніше
 • 0
Бензин подешевшає через обвал продаж на АЗСВведений в Україні карантин вже призвів до 15-20% зниження обсягів роздрібної реалізації палива, в квітні падіння продажів на АЗС очікується на рівні 40-50%, повідомив на своїй сторінці в Facebook директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн.
Детальніше
 • 0
Скільки часу ще НБУ зможе утримувати стабільний курс гривніПідтримка курсу національної грошової одиниці коштує Національному банку України один мільярд доларів щотижня. Враховуючи наявність значного обсягу чистих міжнародних резервів та розмір платежів за валютними боргами, НБУ зможе утримувати гривню від девальвації ще місяць.
Детальніше
 • 0
Вплив кризи на платіжний баланс України буде позитивнимВплив кризи на платіжний баланс України буде нейтральним або навіть позитивним в зв'язку зі значним зниженням цін на енергоносії, які переважають в українському імпорті, і незначним - на продовольство, яке складає 50% від загального експорту країни, повідомив заступник глави Національного банку України (НБУ) Олег Чурій.
Детальніше
 • 0
За якої умови гривня перестане падатиВ глобальній економіці продовжується відтік капіталу з ринків, що розвиваються у активи з найменшим ризиком – золото та казначейські облігації.
Детальніше
 • 0
Очікується значне уповільнення ділової активності в УкраїніДовгострокові проекти на українському ринку комерційної нерухомості можуть бути відкладені через пандемію коронавируса, ймовірно падіння обсягів інвестицій, вважають в консалтинговій компанії CBRE Ukraine (Київ).
Детальніше
 • 0
Обсяг переказів заробітчан в Україну знизитьсяОбсяг переказів заробітчан в Україну за підсумками 2019 року може знизитися на $ 0,5-1 млрд з $ 12 млрд в зв'язку з поширенням по світу коронавируса.
Детальніше