• 0
Фактори зміцнення гривні мають довгостроковий характерЗбільшення приватних переказів українських заробітчан та зростання обсягів експорту товарів та послуг привели до ситуації за якої у грудні спостерігалася значна пропозиція готівкової валюти.
Детальніше
 • 0
Аналітики Oxford Economics поліпшили прогноз курсу гривніКонсалтингове агентство Oxford Economics поліпшило прогноз курсу гривні з 28 грн/$ до 26,9 грн/$, а також підвищило оцінку зростання ВВП в 2020 році – з 2,9% до 3,3%. Про це повідомляє Уніан.
Детальніше
 • 0
В Oxford Есопомісѕ поліпшили прогноз зростання ВВП України до 3,3%Аналітики Oxford Есопомісѕ поліпшили прогноз зростання ВВП України в 2019 році з 3,4% у жовтневому прогнозі до 3,5%, а в 2020-му році – з 2,9% до 3,3%. Про це свідчить звіт Oxford Economics.
Детальніше
 • 0
ЄБРР поліпшив очікування зростання економіки УкраїниЄвропейський банк реконструкції і розвитку поліпшив очікування зростання економіки в 2019 році з 2,5% до 3,3%, а також з 3% до 3,5% у 2020-м., свідчить прогноз банку.
Детальніше
 • 0
Ціни на метали продовжать зниження в 2020 роціВсесвітній банк переглянув прогнози цін сировинних товарів в бік зниження на тлі уповільнення темпів зростання світової економіки і надлишку пропозиції.
Детальніше
 • 0
Кабмін прогнозує зменшення зарплат українцівКабінет міністрів прогнозує уповільнення темпів зростання реальної зарплати українців протягом 2020-2022 років. Такі дані містяться в оновленому макропрогнозі Міністерства економіки, затвердженому урядом 23 жовтня.
Детальніше
 • 0
Нацбанк покращив прогноз зростання ВВП та резервівНаціональний банк підвищив в своєму черговому макроекономічному прогнозі прогноз зростання валового внутрішнього продукту з 3% до 3,5% в 2019 році і зберіг прогноз інфляції на рівні 6,3%, йдеться в повідомленні НБУ.
Детальніше
 • 0
МВФ знизив прогнозне значення курсу гривніСередньорічний курс гривні до долара США, який МВФ використовував в оновленому макропрогнозі, складе в 2019 році 26,75 грн/$.
Детальніше
 • 0
Morgan Stanley прогнозує прискорення зростання ВВП УкраїниБанк Morgan Stanley прогнозує, що зростання ВВП України складе 3,2% за підсумками 2020 року з подальшим прискоренням до 3,6% в 2021 році
Детальніше
 • 0
Рейтингове агентство Standard&Poor's очікує курс 27 гривень за доларМіжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's (S&P) поліпшило прогноз зростання ВВП України та спрогнозувало курс гривні до 2022 року.
Детальніше
 • 0
Нерезиденти можуть збільшити портфель ОВДП ще на мільярд доларівДо кінця року уряд планує залучити через ОВДП ще близько 30 мільярдів гривень. Із цього обсягу дві третини можуть викупити нерезиденти. Такий прогноз дав урядовий уповноважений з питань управління держборгом Юрій Буца під час Українського фінансового форуму, організованого ICU, повідомляє журналіст «Мінфіну».
Детальніше
 • 0
Курс долара в Україні продовжить знижуватисяНа валютному ринку України переважає пропозиція валюти, і з початку року Національний банк викупив у резерви близько 3 млрд дол., йдеться в коментарі НБУ.
Детальніше