• 0
Крупні банки рекомендують інвесторам купувати євроGoldman Sachs рекомендував інвесторам відкривати довгі позиції по євро, оскільки в понеділок долар досяг мінімальної позначки з початку березня.
Детальніше
 • 0
Збереження м’якої монетарної політики стимулює зростання ціни на золото
Після найгіршого квартального зниження за останні 5 років на початку 2021 року вартість золота відновлюється на світових ринках. З початку квітня ціни на золото зросли майже на 4% на фоні зростання промислового попиту та падіння цікавості до інших активів. Такі дані наводить Business Insider.
Детальніше
 • 0
MUFG сигналізує про ризики зниження долара в короткостроковій перспективіMUFG Research обговорює перспективи долара США і дотримується ведмежого настрою в короткостроковій перспективі.
Детальніше
 • 0
Європейській валюті прогнозують зниження до 1,18 з подальшим зростаннямCredit Suisse обговорює технічну перспективу EUR / USD і зазначає можливості для формування "вершини".
Детальніше
 • 0
У золота все ще є потенціал ростуЗолото знецінилося на 10% в 1-му кварталі 2021 року, але це не сигналізує про ведмежий ринок золота. Джоан Го, стратег DBS Bank, вважає, що у золота все ще є потенціал росту, і воно може досягти рівня $ 2000 за унцію до кінця поточного року.
Детальніше
 • 0
Нацбанк продовжить серію поступового підвищення облікової ставкиНаціональний банк України сьогодні підвищить облікову ставку ще мінімум на 50 базисних пункти (б.п.) — до 7% річних, і це підвищення буде не останнім в цьому році. До такої думки схиляється більшість банкірів
Детальніше
 • 0
Курс долара в Україні виросте до 28,1 гривеньНа початку квітня гривня опинилася під тиском незважаючи на слабкий попит імпортерів під час повного локдауна в ряді областей України та її столиці. У той же час надходять тривожні новини з лінії зіткнення в ОРДЛО, що «штовхає» іноземних інвесторів скорочувати свої портфелі в ОВДП.
Детальніше
 • 0
Сполученим Штатам пророкують роль локомотива світової економікиЯк засвідчило нещодавнє дослідження Deutsche Bank, американці, які отримали допомогу за програмою Джо Байдена, розраховують до половини цієї суми вкласти в акції компаній. На фондову біржу можуть потрапити до $170 млрд з коштів, виділених урядом на підтримку домогосподарств, пише nv.ua.
Детальніше
 • 0
Нацбанк продовжить емісію гривні для погашення державного боргуНа міжбанку обсяги угод на майданчику Bloomberg скоротилися: з $ 183 млн до $ 136 млн. разом із тим, підвищеного попиту не спостерігається.
Детальніше
 • 0
S&P 500 очікує подальше ралліАналітики Credit Suisse бачать можливість для того, щоб індекс S&P 500 протестував ключовий опір вершини свого 12-річного трендового каналу з мінімуму 2009 року на рівні 4115.
Детальніше
 • 0
Ціни на золото та срібло продовжать знижуватисяСтратеги Capital Economics продовжують очікувати, що розгортання вакцини дозволить економікам знову відкритися в кінці цього року, що має зміцнити більш ризиковані активи і ще більше натиснути на ціну золота. Більш того, в березні ціни на паладій різко зросли, і протягом наступних кількох років вони будуть продовжувати випереджати ціни на платину.
Детальніше
 • 0
Нацбанк розраховує на два транші МВФ для УкраїниУкраїна пропорційно своїй квоті в Міжнародному валютному фонді може отримати понад $2,7 млрд в доларовому еквіваленті в рамках нової ініціативи Фонду про додаткову емісію спеціальних прав запозичення (СПЗ). Про це розповів глава НБУ Кирило Шевченко.
Детальніше