• 0
У Львові постане інноваційний парк LvivTech.City
У Львові розпочалася реалізація проекту інноваційного парку LvivTech.City, в якому буде створено сучасну та стимулюючу до розвитку екосистему для хай-тек-компаній. Інноваційний парк забезпечить комфортні умови для роботи та зростання бізнесу у сфері високих технологій, а також підсилить потенціал Львова як міста, що робить ставку на розвиток ІТ.
Детальніше
 • 0
Львів можуть оголосити зоною надзвичайної екологічної ситуації
У Львові не вивезли 7 580 тонн твердих побутових відходів, з них лежать на землі - 5 440 тонн, повідомили в прес-службі Львівської міської ради.
Детальніше
 • 0
На Львівщині запрацювало нове виробництво якісних сирів
У селі Поляни Золочівського району ТзОВ "Барком" відкрило нове виробництво м’яких та напівтвердих сортів сиру. Для цього тут використовують традиційні галицькі та карпатські рецепти.
Детальніше
 • 0
Схоже, що на Львівщині предметно взялися за проблему незаконних вирубок лісів
Останнім часом Львівська обласна рада (ЛОР) ініціювала низку кардинальних змін у підходах до господарювання у карпатських лісах. А наприкінці минулого року рішенням голови обласної ради Олександра Ганущина було створено робочу групу з депутатів, представників облдержадміністрації та лісових господарств області на чолі із заступником голови облради Володимиром Гірняком.
Детальніше
 • 0
5-й АГРОПОРТ у Львові: акцент на фермерство
200 компаній та понад 6 тис відвідувачів очікують упродовж 27-29 квітня на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, де відбудеться Міжнародна агропромислова виставка та форум «АГРОПОРТ Захід Львів 2017».
Детальніше
 • 0
За сплатою пайової участі на кілометр квадратний Львів - найкращий
Львів – найкращий з обласних центрів України за сплатою пайової участі на км² території міста. Адже надходження до бюджету галицького мегаполісу склали 26,5 млн. грн., а за надходженням відносно території міста – по 145,6 тис. грн. з кожного квадратного кілометра, що найбільше з усіх обласних центрів країни. Відтак за цим показником Львів випередив найближчих у цьому сенсі конкурентів - Київ і Одесу - на понад 50 тис. грн. за км².
Детальніше
 • 0
Киянам починають відключати гарячу воду
Першими звикають до загартування жителі Шевченківського, Подільського та Оболонського районів столиці.
Детальніше
 • 0
З весною у Львів приходить Діловий Форум
27 квітня року на стадіоні «Арена Львів» зберуться понад 200 представників бізнесу, влади, інвесторів та фінансистів задля побудови виграшних стратегій, надання ефективних інструментів та відкриття нових ринків для представників українського бізнесу, котрі шукають можливостей для свого розвитку в непростих економічних умовах, спричинених великою кількістю зовнішніх негативних факторів.
Детальніше
 • 0
У Львові відбулась КСВ-орієнтована бізнес-коференція
У Львові під егідою місцевої торгово-промислової палати вже втретє відбулась Міжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу». Метою цьогорічного заходу було: об’єднати керівників бізнесу, представників органів влади, громадських організацій та асоціацій, експертів задля пошуку партнерів, обміну досвідом з управління якістю напрацюваннями та задумами на майбутнє; згенерувати нові ідеї та плани щодо включення соціального аспекту якості продукту до бізнес-стратегій компаній; навчити корпоративній соціально відповідальній (КСВ) звітності представників регіональних компаній.
Детальніше
 • 0
Ще один індустріальний парк постане на околицях Львова
А розпочнуть будувати Індустріальний парк "Сігма парк Яричів" вже у квітні 2017 року. Розташовуватиметься він лише за 20 кілометрів від Львова – у селі Старий Яричів Кам’янка-Бузького району на ділянці площею 34 га. Про це повідомив співзасновник однойменної компанії Роман Процак після підписання відповідного меморандуму зі Львівською ОДА.
Детальніше
 • 0
Торговий міст між Україною та Китаєм пройде через Львів
У Львові відбулась відео-конференція «Кантонський Ярмарок: нові можливості для українського бізнесу». ЇЇ організаторами виступили Китайська Торгова Асоціація та МГО «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» спільно з Центром зовнішньої торгівлі Китаю (м. Гуанчжоу). Захід був організований для українських бізнесменів, які цікавляться Китаєм та хочуть розширити географію своєї діяльності.
Детальніше
 • 51
Львівські студенти зможуть отримати один з найпрестижніших польських дипломів
Адже з цього року для абітурієнтів «Університету банківської справи», що навчатимуться у Львівському інституті УБС, відкриваються нові європейські перспективи. Відтак майбутні студенти зможуть паралельно навчатися та отримати диплом бакалавра Університету банківської справи та одного з кращих економічних Університетів Центральної та Східної Європи - Краківського економічного університету (Cracow University of Economics).
Детальніше