• 0
Чи втримається гривня від девальваціїГривня до долара США втримала рівень 28,00, а єдина європейська валюта закріпилася вище позначки в 34,00, — повідомляє Андрій Гойлов, аналітик RoboForex.
Детальніше
  • 0
Частка проблемних кредитів у держбанках у 2020 році знизилася до 57%На черговому засіданні Ради з фінансової стабільності (РФС), яке відбулося 18 лютого, було відзначено суттєвий прогрес у роботі державних банків з непрацюючою заборгованістю. Частка проблемних кредитів у держбанках у 2020 році скоротилася на 7 в. п. — з 64% на початку року до 57% на 1 січня 2021 року.
Детальніше
  • 0
Іноземці збільшують обсяги купівлі ОВДПОбсяг розміщень Міністерством фінансів гривневих ОВДП з початку лютого становив 25,7 млрд грн, з яких найбільшим попитом інвесторів користувались ОВДП на 1,5 та 2 роки. Загалом таких цінних паперів у лютому розміщено на 13,8 млрд грн, або 53,7% від загального обсягу гривневих запозичень за місяць, зазначив у соцмережі Богдан Данилишин.
Детальніше
  • 0
Промислове виробництво в Україні в січні знизилося на 4%Промислове виробництво в Україні в січні 2021 року знизилося на 4% порівняно з аналогічним періодом торік. Однак з огляду на жорсткий локдаун цієї зими і скориговане на ефект календарних днів скорочення падіння промвиробництва було меншим — 2,7%. Про це повідомила Державна служба статистики (Держстат) на офіційному сайті.
Детальніше
  • 0
Що відбувається з державним боргом УкраїниПротягом січня 2021 року платежі з погашення державного боргу склали 23,6 млрд грн, а платежі з обслуговування — 5,7 млрд грн. В цілому сума платежів становила 29,3 млрд грн, повідомляє пресслужба Міністерства фінансів на офіційному сайті.
Детальніше
  • 0
Україна розширяє аграрний експортКомпанії України збільшують обсяги виробництва сільськогосподарської продукції та освоюють нові ринки збуту.
Детальніше
  • 0
В єврозоні подорожчали послуги та промислові товариДорожчі послуги та промислові товари привели до відскоку інфляції в січні після декількох місяців падіння цін, компенсуючи спадне тяжіння більш дешевих енергоносіїв, показали дані Статистичного управління Євросоюзу Eurostat.
Детальніше
  • 0
Курс євро може підвищитись до 1,26 долараНові програми кількісного пом’якшення для долара США зміщують акцент інвесторів до валюти єврозони.
Детальніше
  • 0
Тиск на гривню посилитьсяТоргівля на валютному ринку відбувається досить динамічно, але без відповіді на запитання — куди піде курс найближчим часом. З одного боку - продавці і спекулянти без дуже великого напруження можуть легко підняти курс до 28 гривень.
Детальніше
  • 0
Українські банки розпочали рік з прибуткамиУ січні прибуток українських банків склав 4,050 млрд гривень. Про це йдеться в даних НБУ.
Детальніше