• 0
Перекази в Україну через платіжні системи зросли на 16%За січень-вересень 2020 року в Україну через системи переказу коштів надійшло близько $ 2 млрд, або на 16% більше аналогічного періоду минулого року. Про це повідомила пресслужба за підсумками конференції Global Payments Day 2020.
Детальніше
  • 0
Німецька економіка помітно зросла після історичного спаду ВВПЕкономіка Німеччини зросла на рекордні 8,2% в третьому кварталі, оскільки найбільша економіка Європи частково оговталася від найгіршою в історії рецесії, показали дані Федерального статистичного управління Destatis.
Детальніше
  • 0
Економіка в зоні євро погіршується швидше очікуваньКурс євро до долара піднімається в рамках корекції в п'ятницю вранці після чотирьох торгових сесій зниження, що було викликано ризиками по пандемії і підсумками засідання Європейського центрального банку (ЄЦБ), свідчать дані торгів.
Детальніше
  • 0
XІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ І КОНТРОЛЮ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ»

5 грудня 2020 року
Луцьк


Шановні колеги!
Запрошуємо взяти участь в роботі міжнародної науково-практичної конференції, яку проводять кафедра обліку і аудиту та кафедра міжнародних економічних відносин Луцького національного технічного університету науковців та практиків, аспірантів, здобувачів та студентів, які зацікавлені у популяризації власних наукових досліджень.
Детальніше
  • 0
Інвестори продають акції, а долар зміцнює позиціїАмериканські фондові індекси в середу продовжили падати і за підсумками тижня можуть показати найгірші результати з кінця березня, оскільки поширення інфекції підірвало впевненість інвесторів у відновленні світової економіки.
Детальніше
  • 0
Реальна заробітна плата в Україні у вересні зросла на 9,7%Реальна заробітна плата в Україні у вересні 2020 року порівняно з вереснем 2019 року зросла на 9,7%, в порівнянні з серпнем 2020 року - на 4,3%, повідомила Державна служба статистики в середу.
Детальніше
  • 0
В Європейському Союзі хочуть зупинити надання фінансової допомоги УкраїніВ Європейському Союзі нагадали, що надання фінансової допомоги Україні пов'язане з незалежними, ефективними і вільними від політичного тиску антикорупційними органами.
Детальніше
  • 0
За січень-вересень банки отримали на 22% менше прибуткуЗа січень-вересень 2020 року платоспроможні банки отримали 37,7 млрд грн прибутку, що на 22% менше аналогічного періоду минулого року. Про це розповіла перший заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова в інтерв'ю «Ліга».
Детальніше
  • 0
Нові держоблігації не користуються попитом у нерезидентівМіністерство фінансів України за результатами проведення розміщень облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) 27 жовтня 2020 року залучило до державного бюджету 395,6 млн грн. Це істотно менше попереднього аукціона (7,154 млрд грн). Про це повідомляється на сайті Мінфіну.
Детальніше
  • 0
Протягом вересня борг України скоротився на 2,7%Міністерство фінансів повідомило, що протягом вересня 2020 року сума боргу України збільшилася в гривневому еквіваленті на 4,55 млрд грн (+0,2%), а в доларовому еквіваленті борг скоротився на $2,32 млрд (-2,7%). При цьому Україна погасила понад $2 млрд за другою серією ОВДП. Таблицю з даними розміщено на сайті Мінфіну.
Детальніше