• 0
Остаточних домовленостей з МВФ щодо антикорсуду та газу немає - Данилюк
Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що візит технічної місії МВФ з 12 по 16 лютого в цілому був результативним, проте остаточна домовленість з питань створення антикорупційного суду та енергетичної реформи поки що не досягнута.
Детальніше
  • 0
Трамп повністю визнає втручання Росії у вибори президента США, – Білий дім
Президент США Дональд Трамп повністю визнає, що Росія не тільки намагалася втручатися, але й фактично втручалася і впливала на вибори президента Сполучених Штатів у 2016 році.
Детальніше
  • 0
В Україні може відбутись значна девальвація - аналітик
Відсутність програми МВФ для України може спричинити "значну девальвацію" національної валюти.
Детальніше
  • 0
Україна - друга в Європі за запасами газу
Україна має другі в Європі запаси газу після Нідерландів – близько 600 млрд кубометрів. Прогнозні ресурси становлять близько 3 трлн кубометрів, повідомив директор енергетичних програм Центру Разумкова.
Детальніше
  • 0
Стало відомо, коли в Україні можуть знизитись ціни на продукти
В Україні з 1 березня нинішнього року Нафтогаз знизить вартість природного газу для промислових споживачів. Порівняно з лютим, ціна зменшиться на 14% або до 7896 грн.
Детальніше
  • 0
"Газпром" збільшив транзит нафти через Україну
Російський газовий монополіст "Газпром" з 1 по 17 лютого збільшив транзит природного газу через територію України на 21,7% до 221,3 млн куб. м на добу.
Детальніше
  • 0
Стало відомо, в які сфери інвестують капітал українські чиновники
За підсумками 2017 року українські чиновники вкладали свої капітали у брендовий одяг, елітні годинники, колекції, ювелірні прикраси, криптовалюти.
Детальніше
  • 0
ЗМІ: уряд пропонує розтягнути підвищення тарифів на газ на півтора роки, МВФ не в захваті
В уряді підготували новий варіант визначення ціна газу. За новими пропозиціями, які вже передані на аналіз в МВФ, підвищення цін на газ може бути розтягнуто на півтора року.
Детальніше
  • 0
Корупція в Україні підриває армію, – The New York Times
За період війни на Донбасі корупція в Україні перейшла з газової сфери до військової. Пропускаючи великі витрати на оборону України через руки чиновників та бізнесменів, влада стримує боротьбу з корупцією та зловживаннями службовим становищем.
Детальніше
  • 0
Україна стала активніше торгувати з Росією
Україна за підсумками 12 місяців 2017 року збільшила експорт товарів до Росії на 9,6%, а імпорт з Росії – на 39,9% порівняно з тим же періодом 2016 року. Про це свідчать дані Держстату.
Детальніше