DataLife Engine > Політика > Скільки грошей витратить ЦВК на друк плакатів кандидатів у президенти

Скільки грошей витратить ЦВК на друк плакатів кандидатів у президенти


24-12-2018, 11:13. Разместил: Ekonomist
Скільки грошей витратить ЦВК на друк плакатів кандидатів у президентиНаближення президентських виборів 2019 року активізувало роботу Центральної виборчої комісії (ЦВК) стосовно фінансування виробництва необхідних для забезпечення виборчого процесу поліграфічних матеріалів. Вже оголошено тендер на виготовлення портретів кандидатів в Президенти України, які мають бути розміщені на всіх виборчих дільницях.

Центральна виборча комісія 22 грудня оголосила тендер на послуги з виготовлення та доставки інформаційних плакатів кандидатів на пост президента України очікуваною вартістю 5,72 млн грн. Інформаційні плакати мають бути формату А1 (594 мм х 841 мм), де, крім фотографії кандидата, розміщуватимуться його біографічні відомості і текст передвиборної програми.

Виготовлення цієї поліграфічної продукції здійснюється з розрахунку по два примірники плаката кожного кандидата на кожну виборчу дільницю. Орієнтовна загальна їх кількість становитиме 2 млн 996 тис. 100 штук. У ЦВК зауважили, що замовлений тираж може бути зменшено залежно від фактичної кількості зареєстрованих кандидатів на пост президента України та кількості звичайних та спеціальних виборчих дільниць.

Нагадаємо, що вже значна кількість українських політиків, в першу чергу, керівників політичних партій та рухів заявила про своє висунення на президентські вибори 2019 року. Експерти передбачають, що кількість претендентів на посаду президента буде як ніколи великою і ЦВК однозначно не зменшить тираж виборчих плакатів.

Український журнал «Економіст»

Вернуться назад