DataLife Engine > Політика, Статті > Як українські прокурори будуть проходити атестацію

Як українські прокурори будуть проходити атестацію


4-10-2019, 11:38. Разместил: Ekonomist
Як українські прокурори будуть проходити атестаціюСуспільство очікує від новопризначеного генерального прокурора України Руслана Рябошапки конкретних дій, спрямованих на підвищення дієвості боротьби з корупцією та злочинністю в цілому. Анонсована найближчим часом атестація прокурорських кадрів якраз і покликана виявити рівень компетентності «слуг закону», від якої залежить дієвість розгляду справ та їх логічне завершення.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка затвердив порядок проходження атестації прокурорами. Атестація проводитиметься кадровими комісіями в три етапи. За допомогою перших двох випускники оцінюватимуть свої знання і вміння в застосуванні закону, а також загальні здібності та навички шляхом автоматизованого анонімного тестування. Останній етап – перевірка професійної компетентності і доброчесності на співбесіді, що включає також виконання ситуаційного завдання.

Нагадаємо, що у суспільства виникало дуже багато питань до попередника нинішнього генерального прокурора на предмет його професійної придатності займаній посаді.

Український журнал «Економіст»

Вернуться назад