DataLife Engine > За кордоном > Конгрес США підтримав введення санкцій проти Туреччини

Конгрес США підтримав введення санкцій проти Туреччини


30-10-2019, 17:52. Разместил: Ekonomist
Конгрес США підтримав введення санкцій проти ТуреччиниПалата представників Конгресу США більшістю голосів схвалила законопроект про введення санкцій проти Туреччини через її військові дії в Сирії. За цю ініціативу у вівторок, 29 жовтня, проголосували 403 з 450 членів Палати представників, 16 конгресменів виступили проти ідеї санкцій.

Як повідомляє інформагентство AP, законопроект, який підтримали як демократи, так і республіканці, наочно ілюструє розчарування в обох партіях з приводу рішення президента США Дональда Трампа вивести американські війська з регіону і таким чином залишити своїх союзників по боротьбі з "Ісламським державою", курдів , один на один з турецькими збройними силами.

Очікується, що санкції, що вводяться США проти Анкари через її військове вторгнення в Сирію, вступлять в дію протягом найближчих тижнів і будуть залишатися в силі до тих пір, поки Туреччина не виведе з Сирії війська, атакуючі курдів. МЗС Туреччини засудив прийнятий в Конгресі США законопроект про санкції, назвавши його таким, що суперечить духу НАТО.

Безпосередньо перед голосуванням з питання про введення санкцій проти Туреччини в Палаті представників також практично одноголосно підтримали ініціативу про визнання геноцидом масових убивств вірмен в Османській імперії на початку XX століття.

Вернуться назад