DataLife Engine > За кордоном > Барометр ділових настроїв в четвертому кварталі впав до кризового 2009 року

Барометр ділових настроїв в четвертому кварталі впав до кризового 2009 року


11-11-2019, 14:20. Разместил: Ekonomist
Барометр ділових настроїв в четвертому кварталі впав до кризового 2009 рокуНастрої в світовій економіці погіршилися до найнижчого показника з кризового 2009 року. Барометр ділових настроїв в четвертому кварталі 2019 року впав в річному численні з мінус 10,1 до мінус 18,8 пункту, повідомив в понеділок, 11 листопада, мюнхенський інститут економічних досліджень ifo за результатами опитування 1230 експертів з 117 країн.

Це найгірший показник з другого кварталу 2009 року, коли фінансова криза охопила майже всі регіони світу. "Світова кон'юнктура продовжує охолоджуватися. Експерти прогнозують значно більш слабке економічне зростання в світовій торгівлі, ослаблення приватного споживання та зниження інвестицій", - констатував глава ifo Клеменс Фюст (Clemens Fuest).

За словами Фюст, експерти помітно песимістичніше оцінюють і поточну ситуацію, і перспективи у зв'язку з торговельними конфліктами і такими ризиками, як "Брекзіт". "Економічний клімат погіршився майже у всіх регіонах", - зазначив глава ifo. При цьому в країнах з динамічною економікою песимістично оцінюється в першу чергу поточна ситуація, а в індустріальних країнах - перспективи на найближчі місяці.

Вернуться назад