DataLife Engine > Новини економіки, Сфера послуг > Нафтогаз встановив найнижчу з 2016 року ціну на газ для населення

Нафтогаз встановив найнижчу з 2016 року ціну на газ для населення


12-11-2019, 15:56. Разместил: Ekonomist
Нафтогаз встановив найнижчу з 2016 року ціну на газ для населенняУ листопаді ціна на газ для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на умовах ПСО, складе 4899 гривень за тисячу кубометрів без урахування ПДВ, націнки газзбуту і транспортних витрат. Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

У компанії відзначають, що це найнижча з 2016 року ціна на газ для населення в листопаді.

«В цьому місяці регульована ціна газу виявилася вищою ціни на умовах пропозиції від Нафтогазу „Газовий запас“ (4 874,42 грн за тисячу кубометрів), тому споживачі, які скористалися цією пропозицією, заощадять свої кошти.

»Якщо споживач не використовує за зимовий сезон весь передплачений обсяг, залишок коштів повернеться такому споживачеві на його рахунок у повному обсязі", — йдеться в повідомленні.

У жовтні ціна на природний газ для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на умовах ПСО, знизилася на 4,9% порівняно з вереснем і склала 4 272,76 гривень за тисячу кубометрів.

Раніше Нафтогаз запропонував побутовим споживачам закупити газ за низькою літньою ціною в рамках програми «Газовий запас» і використовувати його протягом опалювального сезону.

Вернуться назад