DataLife Engine > За кордоном > МВФ оприлюднив прогноз щодо зростання глобальної економіки

МВФ оприлюднив прогноз щодо зростання глобальної економіки


24-02-2020, 09:12. Разместил: Ekonomist
МВФ оприлюднив прогноз щодо зростання глобальної економікиЗа оптимістичним сценарієм, якщо коронавірус не поширюватиметься по світу великими темпами, а Китай відновить виробництво, світова економіка втратить лише 0,1% від прогнозованого зростання на 2020 рік.

Такий прогноз був озвучений в суботу під час зборів G-20 директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"У нашому основному сценарії, який розглядається зараз, вводяться заявлені заходи, і економіка Китаю повернеться до нормального стану у другому кварталі. В результаті вплив на світову економіку може бути відносно незначним і короткочасним", - зазначила глава МВФ.

Вона нагадала, що, за попередніми прогнозами, до того як вірус завдав удар по Китаю і почав поширюватися по світу, передбачалося, що рівень світового зростання збільшиться з 2,9% в минулому році до 3,3% в нинішньому.

"За поточним сценарієм, економічне зростання Китаю в 2020 році складе 5,6%. Це на 0,4 процентного пункту нижче. Таким чином, зростання світової економіки буде приблизно на 0,1 процентного пункту нижче (прогнозованого - ред.) ", - зазначила Георгієва.

Разом з тим вона підкреслила, що Фонд також не виключає більш грізних сценаріїв, "коли поширення вірусу буде тривати довше в усьому світі, і наслідки для зростання будуть більш затяжними".

Як повідомляв Укрінформ, станом на ранок 22 лютого в світі зареєстровано 77 661 випадок зараження коронавірусів COVID-19, з яких 2360 (приблизно 3,0%) є летальним. У той же час, повідомляється про одужання від вірусу 20925 чоловік, що складає 26,9% від всіх заражених.

Найбільша кількість хворих зареєстрована в Китаї. За межами КНР інфіковані люди виявлені в 27 країнах.

Вернуться назад