DataLife Engine > Політика, Статті > Заліщук: Уряд Гончарука став першим не олігархозалежним Кабміном

Заліщук: Уряд Гончарука став першим не олігархозалежним Кабміном


7-03-2020, 13:39. Разместил: Ekonomist
Заліщук: Уряд Гончарука став першим не олігархозалежним КабміномВідставка Уряду Гончарука завершила черговий цикл в українській політиці. Експертне середовище та політики продовжують давати оцінки вже колишньому Кабміну. Відомий український політик Світлана Заліщук дала позитивну оцінку нещодавно відправленому у відставку Уряду.

На думку Світлани Заліщук, цей уряд все таки заслужив на чимало позитивних коментарів. Зсередини могла пересвідчитися, що люди прийшли не наживатися, а працювали по совісті. За 5 місяців роботи не стала свідком жодного незаконного рішення, чи рішення в інтересах якоїсь окремої групи впливу. Цей Уряд також став першим не олігархозалежним Кабінетом Міністрів.

Заліщук переконана, що цей Уряд спромігся побудувати європейську культуру відносин всередині Кабінету Міністрів та з усіма гілками влади. Не знищували одне одного, не рвали під столом. Було запущено чимало структурних змін. Це і Анбандлінг, який забезпечив стабільність транзиту газу в Європу і зниження ціни на газ.

Зазначимо, що основною претензією експертного середовища до Уряду Гончарука є відсутність чіткої програми відновлення потенціалу вітчизняної промисловості, в першу чергу її високотехнологічного сегмента. Уряд також не здійснив необхідної корекції антимонопольної політики, щоб забезпечити добросовісну конкуренцію на базових ринках.

Український журнал «Економіст»

Вернуться назад