DataLife Engine > Політика, Статті > Михайло Папієв: Недолугий уряд відірваних від народу «космонавтів» пішов у небуття

Михайло Папієв: Недолугий уряд відірваних від народу «космонавтів» пішов у небуття


7-03-2020, 13:52. Разместил: Ekonomist
Михайло Папієв: Недолугий уряд відірваних від народу «космонавтів» пішов у небуттяКолишній міністр праці та соціальної політики та екс-голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв схвально оцінив відставку Кабінету Міністрів України, очолюваного Олексієм Гончаруком. Основний аргумент, який політик приводить у підтримку правильності рішення українського парламенту, – це відсутність продуманої економічної політики, що призвело до поглиблення кризових явищ в національному господарстві.

Зокрема, на своїй сторінці у Facebook Михайло Папієв зазначає, що «недолугий уряд відірваних від народу «космонавтів» пішов у небуття... Слава Богу. Завдання нового Кабміну – вийти з фейсбуків, повернутися обличчям до людей, працювати над економікою, проіндексувати пенсії, нарощувати експорт. Не слухати зовнішніх агентів впливу: їх завдання послабити економіку України та зробити нас залежними від кредитів... Дослухаються чи ні? Час покаже».

Нагадаємо, що Михайло Папієв двічі очолював Міністерство праці та соціальної політики України і справедливо вважається одним з найбільш ефективних очільників даного підрозділу Кабміну.

Український журнал «Економіст»

Вернуться назад