DataLife Engine > Аналітика, Новини економіки > Частка вільних площ на ринку офісної нерухомості Києва збільшується

Частка вільних площ на ринку офісної нерухомості Києва збільшується


9-03-2020, 13:25. Разместил: Ekonomist
Частка вільних площ на ринку офісної нерухомості Києва збільшуєтьсяНа тлі зростаючої нової пропозиції частка вільних площ на ринку офісної нерухомості Києва в 2019 році зросла на 4,2 п.п. в порівнянні з 2018 роком і склала 8,5%, повідомила в прес-релізі консалтингова компанія CBRE Ukraine (Київ).

"Найвищий рівень вакантності зафіксований в районах з нецентральним розташуванням (19,2%), в зв'язку з виходом в 2019 році БЦ Sigma і БЦ Wave Tower, які до кінця року залишалися незаповненими. Найнижчий рівень вакантності має Печерський район (2,7 %), де в 2019 році не було введено в експлуатацію нових площ ", - наголошується в повідомленні.

За даними експертів, орендна ставка на кращі офісні приміщення виросла на 8% і до кінця року склала $ 27/кв.м / міс., що пов'язано з обмеженою пропозицією якісних площ.

"У наявних офісних площах класу "А" декларовані орендні ставки варіювалися в діапазоні $ 26- $ 45 / кв. м / міс. В IV кварталі, а орендні ставки класу "B" - в діапазоні $ 14- $ 30 / кв. м / міс. Значний розрив між нижньою і верхньою межею діапазону обумовлений характеристиками орендного приміщення і розташуванням офісного центру, які є основними факторами, що визначають високий рівень орендних ставок ", - констатували в CBRE Ukraine.

CBRE є найбільшою консалтинговою компанією в галузі нерухомості та входить в список 500 найбільших компаній світу згідно з рейтингом Fortune 500. CBRE має понад 480 офісів в світі і близько 90 тис. співробітників. Акції компанії торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Український офіс CBRE був відкритий в січні 2008 року і є частиною афілійованої мережі компанії.

Вернуться назад