DataLife Engine > Політика, Статті > Ларін про призначення прем’єр-міністра: кулуарно витягають з рукава не козир, а чергового пішака

Ларін про призначення прем’єр-міністра: кулуарно витягають з рукава не козир, а чергового пішака


9-03-2020, 22:07. Разместил: Ekonomist
Ларін про призначення прем’єр-міністра: кулуарно витягають з рукава не козир, а чергового пішакаФормування вже другого за каденції монобільшості, яку складають представники «Слуги народу», Кабміну та призначення нового прем’єр-міністра викликали значну кількість оцінок як в експертному середовищі, так і в окремих політичних таборах.

Народний депутат України, представник політичної партії «Опозиційна платформа-За життя» Сергій Ларін на своїй сторінці у Facebook зазначає, що застав в парламенті час справжнього парламентаризму, коли кандидат на посаду прем'єр-міністра протягом тижня приходив на засідання всіх без винятку фракцій і на ключові комітети. Представляв свою програму, відповідав на питання і тільки після цього проходив повну процедуру в залі парламенту.

На думку Сергія Ларіна, це був час і традиції, на які потім наплювали нові, молоді, просунуті і західноосвічені. Обговорення і зараз тільки в колі обраних, як вони про себе думають. А насправді кулуарно витягають з рукава не козир, а чергового пішака, який стане об'єктом критики і черговим провалом.

Нагадаємо, що Сергій Ларін у свій час займав посаду заступника голови Адміністрації Президента України та майже три роки був Головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Вшосте обраний народним депутатом України.

Український журнал «Економіст»

Вернуться назад