DataLife Engine > Політика, Статті > Чому Уряд Шмигаля буде більш прагматичним і обережним

Чому Уряд Шмигаля буде більш прагматичним і обережним


10-03-2020, 12:13. Разместил: Ekonomist
Чому Уряд Шмигаля буде більш прагматичним і обережнимВ Україні сформувався новий Уряд, який має забезпечити корекцію державної економічної політики, щоб прискорити проголошені Президентом реформи та покращити рівень життя пересічних українців. Кадрові ротації в Кабміні свідчать про те, що бездумне слідування приписам міжнародних партнерів України залишилось в минулому.

На думку відомого українського політолога Володимира Фесенка, «курс на економічні реформи і європейську інтеграцію зберігається, так як цей курс підтримує Президент Зеленський. Зокрема, це стосується затвердження та реалізації земельної реформи. Але можливі тактичні корекції економічної політики.

Новий уряд буде більш прагматичним і обережним. Значною мірою діяльність нового уряду буде спрямована на вирішення поточних соціально-економічних проблем і підготовку до нейтралізації потенційних ризиків глобальної економічної кризи, що насувається на весь світ».

Нагадаємо, що основною ротацією в складі Уряду стала заміна міністра фінансів Оксани Маркарової на Ігоря Уманського, який вже займав посаду виконуючого обов’язки керівника даного міністерства в другому Уряді Юлії Тимошенко. Зі складу Уряду також було виведено ряд міністрів, які орієнтувалися виключно на застосування в Україні рецептів міжнародних фінансово-економічних організацій та окремих представників транснаціонального капіталу.

Український журнал «Економіст»

Вернуться назад