DataLife Engine > Статті, Новини економіки > Суслов: треба намагатися допомогти новому уряду

Суслов: треба намагатися допомогти новому уряду


16-03-2020, 21:30. Разместил: Ekonomist
Суслов: треба намагатися допомогти новому урядуДіяльність Уряду Гончарука ще не отримала адекватної оцінки в експертному середовищі та в основних політичних таборах. Зрештою зміна персоналії на прем’єрському містку не змінює основних пріоритетів в державній економічній політиці. Це слідує з останніх заяв нового прем’єр-міністра.

На своїй сторінці у Facebook колишній міністр економіки Віктор Суслов зазначає, що «об'єктивна офіційна (не просто експертна) оцінка ситуації в українській економіці все ще не дана. Оцінка можливих перспектив розвитку України (реальна, а не пропагандистська) все ще не зроблена.

Робота над помилками минулого уряду Гончарука поки не проведена. У нового уряду Шмигаля поки немає розуміння суті економічної політики, яку необхідно проводити в Україні. І, природно, поки немає і програми. Тому треба намагатися допомогти новому уряду хоча б розумною порадою. Ми всі зацікавлені в його успіху».

Зазначимо, що Віктор Суслов був радником прем’єр-міністра України у 1993-1994 роках, міністром економіки в Уряді Валерія Пустовойтенка у 1997-1998 роках, народним депутатом України в 1998-2002 роках (третій в списку блоку СПУ-СелПУ).

Український журнал «Економіст»

Вернуться назад