DataLife Engine > За кордоном > Більшість великих китайських фірм знову відкрилися

Більшість великих китайських фірм знову відкрилися


23-03-2020, 13:38. Разместил: Ekonomist
Більшість великих китайських фірм знову відкрилисяЕкономіка Китаю починає демонструвати ознаки нормалізації після шоку, викликаного коронавірусів, але зберігаються серйозні ризики.

Про це пише Reuters, посилаючись на представників Міжнародного валютного фонду.

Видання пише, що більшість великих китайських фірм знову відкрилися, і багато місцевих співробітники повернулися до роботи.

"Те, що почалося як серія раптових зупинок економічної активності, швидко обрушилося на економіку і перетворилося в повномасштабний шок, одночасно перешкоджає попиту і пропозиції", - йдеться в блозі МВФ.

Коронавірус, який заразив 250 000 чоловік і вбив більше 10 000 чоловік, завдав величезної шкоди світовій економіці. У Китаї уповільнення в першому кварталі буде значним, залишаючи глибокий слід на весь рік, відзначили в МВФ.

Хельге Бергер, глава місії МВФ в Китаї, сказав, що фіскальна політика повинна зіграти важливу роль, оскільки влада Китаю працюють над пом'якшенням економічного шоку і підтримкою відновлення економіки.

Очікується, що Китай виділить 2,8 трлн юанів (395 млрд дол) у вигляді облігацій місцевим органам влади, щоб оживити свою економіку, повідомляє Reuters.

Видання нагадує, що китайська влада під час епідемії скасували плату за соціальне забезпечення, рахунків за комунальні послуги, а також організували субсидований кредит для підтримки розширення виробництва медичного обладнання.

Вернуться назад