DataLife Engine > За кордоном > Глобальний економічний спад буде гіршим порівняно з 2008 роком

Глобальний економічний спад буде гіршим порівняно з 2008 роком


27-03-2020, 09:21. Разместил: Ekonomist
Глобальний економічний спад буде гіршим порівняно з 2008 рокомГлава Всесвітньої торгової організації сказав в середу, що, згідно з прогнозами, економічний спад і втрати робочих місць через пандемію коронавируса будуть гірше 2008 року.

"Ця пандемія неминуче матиме неабиякий вплив на економіку ...", - сказав генеральний директор СОТ Роберто Азеведо у відеозверненні, розміщеному на сайті організації, передає Рейтер.

"Останні розрахунки пророкують економічний спад і втрату робочих місць, які будуть гірше світової фінансової кризи десяток років назад", - додав він.

За його словами, конкретних прогнозів поки немає, але економісти СОТ очікують "дуже різкого скорочення торгівлі".

Однак він сказав, що країни можуть зробити важливі кроки по обмеженню безпосереднього економічного збитку і закласти основи для довгострокового відновлення, і закликав їх до спільної роботи.

"Координація зусиль збільшить нашу колективну здатність боротися з рецесією", - додав він.

Азеведу оцінив стимулюючі заходи, прийняті урядами, як "позитивні", не вказавши країн, а також закликав членів СОТ бути відкритими і обмінюватися інформацією.

Сенат США схвалив безпрецедентний пакет антикризової економічної допомоги обсягом 2,2 трлн доларів, яка піде бізнесу, працівникам і системам охорони здоров'я, порушених пандемією коронавируса.

Вернуться назад