DataLife Engine > Політика > Меморандум з МВФ суперечить розвитку економіки України

Меморандум з МВФ суперечить розвитку економіки України


18-06-2020, 09:40. Разместил: Ekonomist
Меморандум з МВФ суперечить розвитку економіки УкраїниКомітет Верховної Ради з питань економічного розвитку не підтримав оновлену програму уряду, рекомендувавши парламенту самому визначитися щодо неї шляхом голосування під час сьогоднішнього засідання.

Як передає кореспондент УНІАН, тільки п'ять членів комітету підтримали програму, ще чотири депутати проголосували проти, стільки ж утрималися.

Варто зауважити, що голова комітету Дмитро Наталуха підтримав програму, але зазначив, що вона суперечить меморандуму з Міжнародним валютним фондом за новою програмою співпраці з Україною.

«Програма МВФ суперечить програмі діяльності уряду. І навпаки. Або може і не суперечить, але не дозволяє реалізувати її в повній мірі. Однак. Ми програму діяльності уряду отримали після підписання меморандуму з МВФ, тому я сподіваюся, що наш уряд перш за все виконуватиме власну програму, для нього це буде пріоритетом, а меморандум з МВФ буде другорядним документом», - сказав він.

Як повідомив УНІАН, 4 червня Верховна Рада відправила програму діяльності уряду на доопрацювання. Перший варіант програми народні депутати неабияк розкритикували і порівняли з рефератом. Без затвердження програми діяльності Кабінету міністрів не буде річного імунітету.

12 червня Кабмін затвердив доопрацьовану програму своєї діяльності і направив її на розгляд народним депутатам.

Вернуться назад