DataLife Engine > За кордоном > Відновлення видобутку в Лівії знижує вартість нафти

Відновлення видобутку в Лівії знижує вартість нафти


12-10-2020, 12:27. Разместил: Ekonomist
Відновлення видобутку в Лівії знижує вартість нафтиСвітові ціни на нафту в понеділок вранці знижуються в межах 1% на побоюваннях за баланс попиту і пропозиції на ринку на тлі ослаблення урагану "Дельта" в США і відновлення видобутку на родовищі в Лівії, свідчать дані торгів.

Станом на 7.36 EEST ціна грудневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,98% - до 42,43 долара за барель, вартість листопадових ф'ючерсів на WTI - на 0,99%, до 40,2 долара за барель.

У центрі уваги інвесторів ситуація з ураганом в США, через якого багато нафтових компаній були змушені раніше зупинити видобуток. У суботу Національний центр США по стеженню за ураганами повідомив, що шторм "Дельта" ослаб до рівня депресії. Як повідомляє агентство Рейтер, багато нафтовидобувних платформи в Мексиканській затоці вже почали роботу.

Тиск на ціни також надають побоювання надлишку сировини на ринку, що посилилися після того, як Лівійська Національна нафтова компанія (National Oil Corporation, NOC) оголосила про припинення дії режиму форс-мажору на найбільшому в країні нафтовому родовищі Шарара.

"У нас є обсяги, що повертаються на ринок, в той час як попит як і раніше викликає серйозну заклопотаність у зв'язку з ростом випадків захворювання Covid-19 в деяких частинах Європи", - прокоментував агентству Блумберг глава відділу по сировинної стратегії ING Уоррен Петтерсон (Warren Patterson).

Вернуться назад