DataLife Engine > Політика > Європейський союз: нове розходження між Францією та Німеччиною

Європейський союз: нове розходження між Францією та Німеччиною


9-02-2021, 12:54. Разместил: Ekonomist
Європейський союз: нове розходження між Францією та НімеччиноюЕкономісти ING відзначають, що з літа економічні показники єврозони характеризувалися новою розбіжністю.

«З літа виробничий сектор "відокремився" від сфери послуг, яка продовжує страждати від триваючого соціального дистанціювання і нових блокувань. Однак цей поділ на рівні єврозони замаскував значні відмінності між окремими країнами. Починаючи з літніх місяців, виробничі сектори Німеччини і Італії змогли розширитися, в той час як в Іспанії і Франції сектор був на межі скорочення."

"І початок року не змінив цю динаміку. Італійський PMI для виробничого сектора збільшився до 55,1 у порівнянні з 52,8 в грудні, в той час як індекс Німеччини залишався стабільно вище рівня 55. Це контрастує з розвитком подій у Франції і Іспанії" .

"Серйозність пандемії і строгість заходів ізоляції можуть лише частково пояснити глибину провалу в квітні. Число нових інфекцій (на мільйон жителів) дійсно почала зростати в літні місяці у Франції та Іспанії, чого не було в Німеччині і Італії".

"Більш важливим фактором розбіжності є структура виробничих секторів. Країни, що виробляють багато продукції, яку можна експортувати в країни, які в даний час добре розвиваються в економічному плані, такі як Китай, показали більш сильні і стабільні показники".

"Додайте до цього той факт, що частка обробного сектора в загальній доданій вартості для всієї економіки набагато більше в Німеччині (19%) та Італії (15%), ніж в Іспанії (11%) і Франції (10%), і здається ймовірним , що ми побачимо не тільки продовжуючу розбіжність в виробничих секторах, але і в загальних економічних показниках".

"Як тільки кількість інфекцій знизиться, зокрема в Іспанії, і все більше європейців будуть вакциновані, ми очікуємо, що виробнича активність в Іспанії і Франції також зможе відновитися."

Вернуться назад