DataLife Engine > Статті, Новини економіки > Які вокзали передадуть в оренду

Які вокзали передадуть в оренду


17-08-2021, 18:49. Разместил: Ekonomist
Які вокзали передадуть в орендуВ Україні форсується черговий етап «реформ». Владний конгломерат приступив до передачі в оренду державних активів. «Укрзалізниця» розпочала передачу окремих площ вокзалів в оренду. Цей процес розпочався ще в червні. Наразі йде підготовка до другого етапу.

13 серпня «Укрзалізниця» оголосила низку аукціонів в ProZorro.Продажі щодо передачі в оренду торгових площ вокзалів в Тернополі, Вінниці, Рівному та Чопі.Усі аукціони мають відбутися 27 серпня.

Стартова вартість оренди різниться від лота: в оренду здають як приміщення в холах та залах очікування вокзалів, так й точки на перонах й привокзальних площах.
Перші вокзали «Укрзалізниця» почалапередаватив оренду у червні. Тоді здавали площі вокзалів Запоріжжя, Дніпра, Сум та Козятина.

Фактично держава почала процес роздержавлення потужної державної корпорації. Все це відбувається в умовах економічної стагнації, що призведе до заниження ставок плати за оренду вокзалів і бюджет відповідно недоотримає значні суми надходжень. Зауважимо, що на початку 2000-х років «Укрзалізниця» була одним з найбільш прибуткових державних підприємств.

Економіст

Вернуться назад