• 0
Національний банк розпочав відстоювати власну позиціюНаціональний банк здійснюючи фінансово-кредитну політику є незалежним суб’єктом у прийнятті загальнодержавних рішень та в питання щодо банківського нагляду.
Детальніше
 • 0
Вперше генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA) планує відвідати Україну та взяти участь у X Міжнародному інвестиційному форумі з відновлюваної енергетикиВперше генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA) планує відвідати Україну та взяти участь у X Міжнародному інвестиційному форумі з відновлюваної енергетики
Детальніше
 • 0
40 млн грн зекономлено на оплаті енергоносіїв у бюджетних установах в рамках ЕСКОНа цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, презентуючи 14 листопада на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі успішний розвиток енергосервісу в країні і найголовніше - результати верифікації перших ЕСКО-договорів у бюджетній сфері.
Детальніше
 • 0
За дев'ять місяців обсяг грошових переказів в Україну зменшився на 4%Як говориться в повідомленні Національного банку України (НБУ) в Facebook, за дев'ять місяців 2019 року через системи переказу коштів в Україну надійшло $ 1,673 млрд у еквіваленті, що на 4% менше періоду 2018 року. "Таке незначне коливання пов'язане з сезонними факторами", - пояснив центробанк.
Детальніше
 • 0
Близько 15 тис. домогосподарств в Україні вже використовують «чисту» електроенергію, інвестувавши 300 млн євро в сонячні панеліБлизько 15 тис. домогосподарств в Україні вже використовують «чисту» електроенергію, інвестувавши 300 млн євро в сонячні панелі (СЕСд).
Детальніше
 • 0
При каких условиях рынок природного газа будет способствовать экономическому росту в УкраинеЭнергоемкая украинская экономика, начиная с 2014 года, продолжает страдать от отсутствия взвешенной государственной политики в энергетическом секторе. Квинтэссенцией этого является непрозрачный механизм ценообразования на рынке природного газа.
Детальніше
 • 0
Держенергоефективності та Торгово-промислова палата «Італія-Україна» започаткували співпрацю для стимулювання впровадження спільних проектів з енергоефективності та «чистої» енергетикиГолова Держенергоефективності Сергій Савчук із Президентом Торгово-промислової палати «Італія-Україна» (http://www.cciiu.com) Рікардо Феретті започаткували співпрацю для стимулювання впровадження спільних із італійським бізнесом проектів з енергоефективності та «чистої» енергетики в Україні. Зустріч відбулася у продовження успішно проведених двосторонніх перемовин у містах Таранто та Барі (Італія) у вересні цього року.
Детальніше
 • 0
Понад 2100 ОСББ залучили близько 700 млн грн «теплих кредитів» лише за неповний 2019 рікПонад 2100 ОСББ залучили близько 700 млн грн «теплих кредитів» лише за неповний 2019 рік. Такі дані перевищують показники всього 2018 р., коли більше 1600 об’єднань використало 460 млн грн кредитів на енергоефективні заходи.
Детальніше
 • 0
Америка погодилася відмовитися від підвищення мит на китайські товариНа черговому раунді китайсько-американських переговорів було досягнуто суттєвого прогресу по питаннях, що обговорювалися, заявив глава делегації Китаю, заступник прем'єра Держради КНР Лю Хе.
Детальніше
 • 0
Як Україна з потенційного економічного лідера Східної Європи перетворюється в сировинний придатокУ 2000 році в Україні вдалося подолати глибоку стагнацію національної економіки, яка мала місце в 1990-х роках і була зумовлена болісним переходом від командно-адміністративної системи господарювання до ринкових відносин. У 2002-2004 роках Україна демонструвала найбільш прискорені темпи економічного зростання на європейському континенті.
Детальніше
 • 68
Злагоджена співпраця трьох гілок влади як необхідна складова сталого розвитку країни: результати VIII Судового форуму3–4 жовтня 2019 року у готелі Hilton Kyiv відбувся VIII Судовий форум, темою якого стала «TRIAS POLITICA: суд у системі гілок влади». Організаторами форуму є Асоціація правників України спільно з Проектом Ради Європи «Підтримка впровадження судової реформи в Україні». Програмним координатором заходу є Анна Огренчук, член Комісії з питань правової реформи при Президентові України, Голова Комітету з процесуального права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» та керуючий партнер Юридичної групи LCF. Форум підтримали Проект ЄС «ПРАВО-Justice», Національна школа суддів України, Асоціація розвитку суддівського самоврядування України та юридичні компанії-партнери заходу.
Детальніше
 • 0
Чи слід очікувати в Україні буму банківського кредитуванняОднією з основних причин повільного зростання національної економіки нинішнє керівництво Уряду України називає високу ціну кредитних ресурсів, що не дозволяє бізнесу отримувати належну суму коштів для оновлення основних та вчасного поповнення оборотних засобів. Питома вага кредитів банків та інших позик у фінансуванні капітальних інвестицій в цілому по Україні у 2002-2018 роках є дуже низькою, що й зумовлює інвестиційний дефіцит у переважній більшості секторів національного господарства.
Детальніше