• 0
Українські виробники вимагають «Купуй українське, плати українцям!»
ТОП-5 об’єднань промисловців, підприємців, виробників та роботодавців України вимагають негайного прийняття Верховною Радою законопроекту №7206 «Купуй українське, плати українцям».
Детальніше
 • 0
40% українських компаній страждають від внутрішньої корупції
До такого висновку дійшли експерти YouControl, котрі презентували експрес-результати першого в Україні опитування щодо поширення та різновидів внутрішньої корупції серед українських компаній. За його результатами, 44% компаній відчули лобіювання до співпраці конкретних компаній-підрядників, 24,8% вимагають від порушника відшкодування збитків, а 47% компаній не мають спеціального плану дій щодо виявлення та усунення внутрішньої корупції.
Детальніше
 • 0
ЄС посилить підтримку українського малого та середнього бізнесу посередництвом Ощадбанку
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Європейський інвестиційний фонд (ЄІФ) – разом – Група ЄІБ – підписали договір гарантії з Ощадбанком, який сприятиме наданню кредитних коштів у розмірі 50 мільйонів євро для малого і середнього бізнесу (МСБ) в Україні, що стало можливим завдяки підтримці Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business.

Детальніше
 • 0
Чому зменшення цін на нафтопродукти у 2018 році не відбудетьсяПрийняття Державного бюджету України на 2018 рік як і в попередні роки приймалося в умовах значного дефіциту часу депутатському корпусу для опрацювання запропонованих поправок, тому ряд позицій в бюджеті не завжди корелюють з пріоритетами відновлення економічного зростання та стимулювання виробництва продукції з високою доданою вартістю.
Детальніше
 • 0
Галасюк про ProZorro: Не ціною єдиною!
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк оприлюднив факти, що свідчать про необхідність врахування місцевої складової при проведенні тендерів.
Детальніше
 • 0
Хто домігся заборони на продаж найбільшого багатства українського народуЗапуск вільного ринку сільськогосподарських земель в умовах низького рівня платоспроможності українських селян відкриє можливість ділкам та спекулянтам скупити чорноземи за заниженими цінами. Упередити такі негативні моменти вдається за рахунок неодноразової пролонгації мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.
Детальніше
 • 0
Хто вимагав підвищити мінімалку до 5000 гривеньЗниження купівельної спроможності гривні відповідним чином відобразилось на величині реальної заробітної плати. За таких умов підвищення мінімальної заробітної плати виступає необхідною умовою збереження критично необхідного рівня споживання переважною більшістю населення.
Детальніше
 • 0
Віктор Балога: працювати в українській школі за копійки – це майже подвигПідняття заробітної плати депутатам Верховної Ради України викликало значний резонанс не тільки в експертному середовищі, а й серед депутатського корпусу. Мова йде про тих обранців, які надзвичайно негативно віднеслись до підняття зарплати представникам вищого законодавчого органу на фоні різкого зниження рівня добробуту пересічних українців.
Детальніше
 • 0
ProZorro вдосконалять за формулою “Купуй українське, плати українцям!”Парламент ухвалив за основу законопроект №7206 «Купуй українське, плати українцям!», що запроваджує для спеціалізованих предметів державних закупівель обов’язкове врахування критерію місцевої складової з вагою не менше 20% в структурі приведеної ціни. На практиці це означатиме, що на 100% український товар (зарплата, сировина, матеріали, компоненти, енергія, кредити тощо) матиме 25% цінову перевагу перед таким же, але на 100 % імпортним товаром, який не містить жодної української складової. Як зазначається, це додасть близько 1,1 відсоткового пункту до зростання ВВП, скоротить безробіття на 0,4 в.п. та імпорт на 4,4 в.п., що позитивно відобразиться на торговельному балансі, промисловому виробництві та доходах українців.
Детальніше
 • 0
Ціни на зернові можуть виростиУ міру переходу настання зими, на ринках зернобобових зростає волатильність щодо майбутнього врожаю, виживання озимих в Північній півкулі і перспектив збору врожаю Латинської Америки і Австралії. Накопичені запаси і врожай 2016-2017МГ розпродається, і гравці також звертають увагу на ситуацію на ключових експортних напрямках.
Детальніше
 • 0
Что происходит на рынке недвижимости УкраиныЕсли мировой рынок недвижимости начал новую стадию развития - smart- сities, то в Украине происходит лишь некоторое потепление в сфере строительства. И в основном это относится к коммерческой недвижимости.
Детальніше
 • 0
Маніпуляція рейтингом doing business чи реальні інвестиції, виробництво та експорт?Якщо інвестиції, то потрібен #ПромПакетРеформ (створення експортно-кредитного агентства, інвестстимули для нових виробництв через індустріальні парки, зняття податків з промислових інвестицій, безкоштовне приєднання до інженерних мереж, держзакупівлі за формулою “Купуй українське, плати українцям!”).
Детальніше