• 0
Соратник Тимошенко розповів про наслідки оптимізації «Укрпошти»Багаторічні спорадичні дії Уряду щодо перебудови «Укрпошти», зокрема призначення антикризових менеджерів для реформування даної складової системи зв’язку, так і не увінчалися успіхом. Водночас підрозділи «Укрпошти» для жителів багатьох сільських населених пунктів є каналом зв’язку з адміністративними центрами відповідних регіонів.
Детальніше
 • 0
На кого робить ставку Ринат Ахметов на президентських виборах 2019Наближення президентських виборів активізувало діяльність політичних сил стосовно підтримки того чи іншого кандидата. Традиційно напруженою є ситуацію в політичному таборі, який відзначається високим рівнем популярності в регіонах Півдня та Сходу України.
Детальніше
 • 0
Сергій Савчук: Законопроекти щодо удосконалення ЕСКО-механізму зареєстровано у ПарламентіЗа результатами аналізу реалізації ЕСКО-проектів групою народних депутатів України у співпраці з Держенергоефективності та експертами ПРООН напрацьовано зміни щодо удосконалення ЕСКО-законодавства та вже зареєстровано у Парламенті:
Детальніше
 • 0
Меркель вже не лідер правлячої партії: новий політичний цикл в Німеччині розпочавсяХристиянсько-демократичний союз (ХДС), починаючи з 2005 року безперервно входить в правлячу коаліцію і формує уряд Німеччини. Лідер цієї політичної сили в останні 13 років і обіймав посаду федерального канцлера. Саме Ангела Меркель незмінно очолює федеральний уряд Німеччини у 2015-2018 рр.
Детальніше
 • 0
Чому мер Дніпра залишив партію «УКРОП»З наближенням президентських виборів загострюється і внутрішньопартійна боротьба в політичних проектах, які відзначаються високим рівнем популярності серед населення в окремих регіонах. Вихід мера Дніпра Бориса Філатова з партії «УКРОП» – яскравий приклад того, що переформатування політичного ландшафту України розпочалося.
Детальніше
 • 0
Конкурс для бізнесу «ECO transformation-2018»Журнал «Екологія підприємства» запрошує представників українського бізнесу взяти участь у новому проекті, спрямованому на популяризацію досягнень у сфері зелених змін.
Детальніше
 • 0
Держенергоефективності та Асоціація ОТГ працюватимуть над формуванням енергонезалежних громадГолова Держенергоефективості Сергій Савчук підписав Меморандум про співпрацю із Асоціацією об’єднаних територіальних громад (ОТГ) для широкого впровадження проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики у місцевих громадах.
Детальніше
 • 0
Держенергоефективності презентувало удосконалену концепцію стимулювання енергетичної утилізації сміття в УкраїніКонцепцію стимулювання виробництва енергії із сміття в Україні, доопрацьовану Держенергоефективності спільно з експертами КМДА, НКРЕКП, компаній «Suez» і «Veolia», обговорив Голова Держенергоефективності на другому круглому столі з представниками органів влади, бізнесу та експертами в Українському союзі промисловців і підприємців.
Детальніше
 • 0
Олег Кулініч: в цьогорічному бюджетному процесі є і певні позитиви, яких не було ранішеДержавний бюджет України на 2019 рік прийнято 240 голосами народних обранців. Як і в попередні роки одним з найбільш резонансних моментів бюджетного процесу була сума державної підтримки АПК, оскільки аграрний сектор став фактично основною структуроутворюючою ланкою національного господарства і розширене відтворення його потенціалу водночас є запорукою соціально-економічного піднесення сільських територій.
Детальніше
 • 0
Півмільярди доларів китайцям – уряд вбиває власну промисловість, - ГаласюкЗамість того, щоб замовити турбіни для третьої черги будівництва Дністровської ГАЕС у Харківського «Турбоатома» (який будував дві попередніх черги), влада хоче віддати 500 млн дол. США китайцям.
Детальніше
 • 0
Чому Франція не бажає бути васалом СШАФранцузька республіка навіть в умовах холодної війни між капіталістичним та соціалістичним таборами завжди вирізнялась наявністю власної позиції в безпековому питанні. Особливо це яскраво проявлялось в часи президентства Шарля Де Голля та Франсуа Міттерана.
Детальніше
 • 0
Експерт: у нас вибір між поганим і ще гіршимЗалежність України від зовнішніх запозичень звужує можливості Уряду для маневру, зокрема в частині формування пакету соціальних гарантій, що погіршує становище найбідніших верств населення. Україна вже більше 20 років працює з міжнародними фінансово-кредитними організаціями та урядами іноземних держав стосовно залучення додаткових ресурсів для забезпечення макроекономічної стабільності, що відповідно «затягує» кредитний зашморг.
Детальніше