• 0
Як спирт може допомогти державі подолати коронавірусПрикметною рисою боротьби з пандемією коронавірусу в Україні є виникнення дефіциту антисептичних препаратів, які дають можливість усувати ризики поширення вірусу і зменшувати додаткове зараження небезпечною хворобою громадян України. Однією з основних причин тотального дефіциту антисептиків є не виважена державна політика щодо регулювання виробництва спиртовмісних речовин, які виступають основною сировиною виробництва антисептичних препаратів.
Детальніше
 • 0
Українській владі треба читати буквар, який написали РузвельтиВ чому основа економічної могутності сучасних передових суспільств? У вмінні інститутів влади вибудовувати зрозумілі правила гри, які виробляють «перед початком гри і не міняють під час гри». Є звичайно різні модифікації економічної політики, яка передбачає надання преференцій певним категоріям економічних агентів.
Детальніше
 • 0
На скільки повинна знизитись ціна на бензинЕкономіка України характеризується високим показником енергоємності валового внутрішнього продукту і зниження цін на енергоносії надає можливості для підвищення ефективності.
Детальніше
 • 0
Суслов: треба намагатися допомогти новому урядуДіяльність Уряду Гончарука ще не отримала адекватної оцінки в експертному середовищі та в основних політичних таборах. Зрештою зміна персоналії на прем’єрському містку не змінює основних пріоритетів в державній економічній політиці. Це слідує з останніх заяв нового прем’єр-міністра.
Детальніше
 • 0
Кучеренко пояснив, чому Уряду треба негайно повернути регулювання цін на певні групи товарівПоширення коронавірусу ускладнило й так непросту економічну ситуацію в країні. Введення карантину однозначно призведе до згортання ділової активності і відповідним чином відобразиться на надходженні податків до бюджетів різного рівня. Але найголовніше те, що недосконалість системи державного регулювання національної економіки може призвести до поширення проявів недобросовісної поведінки окремих економічних агентів.
Детальніше
 • 0
Гончаров: чому Україні потрібна термінова підтримка в розмірі не менше 5,4 млрд. дол. СШАПоширення коронавірусу в різних частинах світу призвело до згортання глобального попиту, що однозначно зменшить масштаби ділової активності і підірве стійкість національних економік, особливо тих, які не мають відповідного запасу міцності. До переліку таких економік відноситься і українська економіка.
Детальніше
 • 0
Економіст: чому глобальна економічна криза остаточно прийшла в УкраїнуУ 2019 році фінансові ресурси нерезидентів забезпечили стабілізацію та укріплення позицій національної грошової одиниці, що стало результатом продовження глобального економічного росту та м’якої монетарної політики федеральної резервної системи США.
Детальніше
 • 0
Погребинський: відставка уряду «соросят» свідчить про нову фазу Зе-президентстваВідставка Уряду Гончарука певною мірою дала привід для припущень про зміну пріоритетів у внутрішній та зовнішній політиці Президента України Володимира Зеленського. Сформований новий Уряд Дениса Шмигаля, судячи із заяв його очільника, налаштований дотримуватися переважної більшості пріоритетів в економічній політиці, які сповідували його попередники.
Детальніше
 • 0
Єрмолаєв: Чи стане Зеленський «українським Рузвельтом»?Останні ротації у владному українському олімпі призвели до проведення експертним середовищем певного роду аналогій з позитивними зрушеннями в політичному істеблішменті інших країн, які забезпечили вдале здійснення економічних перетворень та подолання кризових явищ.
Детальніше
 • 0
Олена Шуляк: «швидко перевзуватися» не вміла ніколиВідставка Уряду Гончарука викликала неоднозначну реакцію як в суспільстві, так і політичних таборах. У правлячій парламентській монобільшості є значна кількість прихильників того курсу економічних перетворень, який сповідував нещодавно відправлений у відставку Кабінет Міністрів.
Детальніше
 • 0
Економіст: Україна як і в 2008 році не готова до глобальної фінансової кризиЦиклічний розвиток світової економіки, коли зростання змінюється рецесією, а рецесія – депресією і в зворотному напрямі, змусив уряди високорозвинених країн створювати фінансові та інституціональні стабілізатори для пом’якшення впливу глобальних фінансових криз на національні економіки.
Детальніше
 • 0
Чому Уряд Шмигаля буде більш прагматичним і обережнимВ Україні сформувався новий Уряд, який має забезпечити корекцію державної економічної політики, щоб прискорити проголошені Президентом реформи та покращити рівень життя пересічних українців. Кадрові ротації в Кабміні свідчать про те, що бездумне слідування приписам міжнародних партнерів України залишилось в минулому.
Детальніше