Вимушеним переселенцям у Львові продовжують допомагати у створенні власного бізнесуУ Львові у Громадській Школі Бізнесу завершився етап бізнес-консультацій з учасниками програми «Міграція для загального блага». Означений проект, організований Клубом Ділових Людей за підтримки UKAID та Міжнародної організації з міграції, спрямований на підтримку внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів у розвитку малого підприємництва на Львівщині.

Зазначимо, що «Міграція для загального блага» – не перший проект, в якому Громадська Школа Бізнесу бере активну участь. Нагадаємо, нещодавно завершився проект бізнес-інкубатора для переселенців «Новий відлік», для 60-ти учасників якого Бізнес-Школа проводила інтенсивний бізнес-курс та допомогла створити ефективні моделі бізнесу. Окрім того, близько 150 підприємців завершили навчання в межах ексклюзивної коучингової програми MBS Make Business Successful. Громадська Школа Бізнесу спільно з Клубом Ділових Людей також надають гранти на участь у програмі МВА Executive Management. Такими грантами, сума яких покриває 50% вартості навчання, скористалися вже 40 учасників.

Відтак, 1 по 21 жовтня у межах проекту тривав етап консультацій та підготовки бізнес-планів з експертами Громадської Школи Бізнесу. За цей період понад 180 учасників отримали фахові рекомендації щодо організації власного бізнесу.

«Кожному з учасників проекту ми надали окремого експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану або заявки на курси перекваліфікації. Менше, ніж за місяць ми виконали величезний обсяг роботи: допомогли у створенні низки успішних бізнесів», – зауважує директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков. А через кілька днів учасники проекту захищатимуть бізнес-плани, після чого буде прийняте рішення про виділення грантів.

«Більшість учасників проекту усвідомлюють власні сили і намагаються вкладати час та ресурси в ту діяльність, якою звикли займатися раніше – швацтво, перукарство, кулінарія тощо, – відзначає натомість ведучий експерт Громадської Школи Бізнесу, відомий львівський підприємець Володимир Худо. – А серед проблем, з якими до нас приходять учасники, найвагоміша – у незнанні переселенцями місцевого менталітету. Втім, ми направляємо їх у правильне русло».

До речі, серед проектів, які пропонують учасники, значну частку займають ті, що спрямовані на виробництво. Цей факт неабияк тішить експертів, адже тільки реальне виробництво, на їхню думку, здатне підняти економіку всієї країни.

Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали