ПРООН допоможе стати на ноги громадським бізнес-об’єднанням
Клуб Ділових Людей став однією з 7-ми громадських організацій України, яким Програма розвитку ООН (UNDP) сприятиме в розвиткові протягом наступних трьох років. Така співпраця відбуватиметься в межах проекту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», який ПРООН започаткувала у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України за фінансової підтримки уряду Швейцарії.

Мета проекту – сприяти розвитку бізнес-об’єднань України та зробити їх значущим та вагомим елементом підтримки малого і середнього бізнесу та долучити до активного діалогу з державою щодо розвитку цього сектору. Відтак, співпраця з проектом ПРООН передбачає проведення та реалізацію низки проектів для підсилення позиції громадської організації на національному рівні. Незабаром з Клубом Ділових Людей підпишуть меморандум для визначення конкретних завдань та цілей співпраці. «Зокрема щодо організаційного розвитку, розширення та удосконалення послуг для членів об’єднання та участі у державно-приватному діалозі», – йдеться в офіційному повідомленні ПРООН.

«Участь у проекті ПРООН – ще одна перемога Клубу Ділових Людей. Дякуємо організаторам за довіру та віримо, що спільними зусиллями досягнемо показних результатів та зробимо вагомий крок для розбудови України, про яку всі мріємо», – прокоментував здобуток голова Клубу Микола Савуляк.


Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали