Компанія Hyundai за свій рахунок забезпечить усі рейси поїздів аварійними бригадамиКорейська компанія Hyundai Rotem взяла на себе зобов'язання забезпечити супровід кожного рейсу поїздів аварійними бригадами для оперативного вирішення питань.

За інформацією Міністерства інфраструктури, таке рішення було озвучено в ході робочої наради віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула з представниками корейської компанії Hyundai, керівництвом Міністерства інфраструктури України та «Укрзалізниці».

«Необхідно детально розібратися в причинах появи несправностей і вжити необхідних заходів щодо їх запобігання в майбутньому, - заявив Олександр Вілкул. - Спільними зусиллями корейської та української сторін знайти технологічні шляхи виходу із ситуації і усунути всі технічні несправності в найкоротші терміни ».

У свою чергу, представники Hyundai Rotem надали графік супроводу фахівцями компанії електропоїздів Hyundai.

Керівник представництва Hyundai Rotem в Україні Юнсук Чой та керівник проектів Hyundai Rotem в Україні Лі Донгхун також звернулися до керівництва «Укрзалізниці» з проханням провести модернізацію контактних мереж і встановити обладнання для ремонту електропоїздів у депо.

За матеріалами: LB.ua


Друкувати
Найбільш популярні матеріали