Залізничники погрожують уряду зупинити всі поїзди, «наче Hyundai»В середу 16 січня з 10:00 до 13:00 біля Кабінету Міністрів має відбутись акція протесту залізничників, які виступають на захист своїх трудових, соціальних та економічних прав. Якщо не будуть покарані всі відповідальні за «безлад і беззаконня» на «Укрзалізниці», її працівники погрожують перекрити рух по коліях, зупинивши всі поїзди «наче Hyundai».

Залізничники незадоволені тим, що з початку реорганізації «Укрзалізниці» вони все частіше стикаються з несправедливістю і порушенням трудових прав. Вони вимагають підвищення годинної тарифної ставки і посадових окладів на 5,75%, а також заборони на скорочення чисельності працівників залізничного транспорту, повідомляє прес-служба Конфедерації вільних профспілок України.

У профспілках попередили, що за невиконання та ігнорування Кабміном низки вимог залізничники проведуть всеукраїнську акцію протесту, і «рух на залізниці зупиниться, як «Хюндай» у зимову ніч».

Як повідомлялося, 10 грудня в Києві, Харкові та Одесі вже відбулися запобіжні протести працівників та пасажирів залізниць України з такими основними вимогами: припинення прихованої приватизації «Укрзалізниці», повернення доступних нічних поїздів, забезпечення належних умов праці для робітників, боротьба з корупцією, розкраданням бюджетних коштів і некомпетентністю керівництва залізниці.

До речі, 24 грудня міністром інфраструктури України став саме керівник «Укразалізниці» Володимир Козак.

За матеріалами: ДеПо

Продовження теми: В день пікетування уряду залізничникам пообіцяли не скорочувати штати й підвищити зарплатню


Друкувати
Найбільш популярні матеріали