В Україні дорожчають непродовольчі товари
Ціни на товари в Україні продовжують рости. Найбільшою мірою під вплив зростання цін потрапила непродовольча продукція.

Про це свідчать дані Національного статистичного комітету. Примітно, що для жіночої половини населення життя в липні стало дорожче, ніж для чоловіків. Так, наприклад, сильно виросли в ціні жіночі туфлі – приблизно на 5,35%.

Білизна для жінок також подорожчала (більш, ніж на 3,5%). Вартість збільшилася і на дитячу, і на домашнє взуття (2,37% і 3,05% відповідно).

Крім того, тепер українцям доведеться економити, щоб придбати домашню техніку, а також шпалери, цеглу і скло для вікон.

Проте «немає худа без добра». Так, є і ті товари, які впали в ціні: в першу чергу це стосується жіночих шкіряних туфель літніх та легких блуз. Для чоловіків також є хороші новини – сандалети зі штучної і натуральної шкіри тепер стали більш доступними.

Ціна на продовольчу продукцію в Україні збільшилася. В першу чергу, це деякі цитрусові (лимон, апельсин), а також квас. Шоколад подорожчав в ціні, а разом з ним - яловичина з кістками і гірчиця.

Якщо говорити про відпочинок і дозвілля, то в даному секторі ціни також не пощадили громадян. Так, наприклад, проїзди у міжнародних поїздах збільшився майже на 5%. У той же час ціни на душові та лазні впали на 0,75%.

За матеріалами: УкрМедіа


Друкувати