Уряд обіцяє нову систему оплати праці
Найближчим часом Кабмін запропонує нову систему, яка дозволить почати відновлення справедливості для працюючих громадян.

Уряд найближчим часом розробить нову, більш справедливу систему оплати праці та пенсійного забезпечення.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду у вівторок, 23 серпня.

"Заробітна плата українських громадян є недооціненою. Наше завдання - найближчим часом запропонувати нову систему, яка дозволить почати відновлення справедливості для працюючих громадян", - зазначив Прем'єр-міністр.

За його словами, уряд запропонує нову систему оплати праці та пенсійного забезпечення.

"Настав час, коли ми запропонуємо варіант, яким чином вирішити питання, який дасть можливість гідно оплачувати працю українських громадян, а також відновити соціальну справедливість у пенсійному забезпеченні. Це найголовніше наше завдання, - заявив Гройсман. - Найближчим часом ми презентуємо не популістські, а реальні кроки, які люди відчують".

Зокрема, за його словами, потрібно детінізувати заробітні плати, знищити системи "уравняловок", дати можливість побудувати якісну систему пенсійного забезпечення "для того, щоб український пенсіонер, а це мільйони людей, розумів, що якщо він працює - він отримає гідну пенсію, і це буде гарантувати держава".

Гройсман повідомив, що сьогодні буде затверджено Генеральну угоду з профспілками, яке не підписувалася урядом 5 років.

"Зараз ми вперше це зробимо. Це не просто угода, яку ми підпишемо формально, - це наші спільні зобов'язання, які ми будемо виконувати для того, щоб захистити права пересічного українця", - зазначив він.

"Яке наше завдання? Гідна робота, гідна заробітна плата, пенсійний вік - достойне пенсійне забезпечення. Я думаю, що настав час, коли ми всі ці проблеми вирішимо", - підкреслив Гройсман.

За матеріалами: УкрМедіа


Друкувати