«Львівобленерго» викрило зловмисників у своїх лавах
У липні 2016 року працівники служби економічної безпеки ПАТ «Львівобленерго» спільно із правоохоронцями викрили трьох працівників Товариства та одного екс-працівника, котрі за винагороду встановлювали на підприємствах і у домівках споживачів лічильники, що недовраховували кількість спожитої електроенергії на 50-70%. У наслідкові ПАТ «Львівобленерго» зазнало фінансових і репутаційних втрат.

А вже в серпні цього року енергетики, поліцейські та метрологи перевірили майже півсотні електролічильників і вилучили 16 таких приладів, в яких були різноманітні пошкодження, зокрема, пломб, зміни схем тощо. Саме таке зовнішнє втручання в лічильник і дозволяло маніпулювати з показниками. Тепер прилади обліку вивчаються у Львівському науково-дослідному інституті судових експертиз.

Тільки завдяки тісній співпраці та спільним зусиллям співробітників Управління захисту економіки Національної поліції України у Львівській області та працівників служби захисту економічних інтересів ПАТ «Львівобленерго» горе-працівників вдалось «зловити за руку» та задокументувати їх протиправну діяльність.

Я запевняють у Товаристві внутрішні перевірки тут проводитимуть й надалі й принагідно звертаються до всіх своїх клієнтів ПАТ «Львівобленерго»! Відтак, той, хто став свідком, або ж постраждав від зловживань з боку працівників, може звернутись за «Телефоном довіри» ПАТ «Львівобленерго» — (032) 239-23-28 анонімно та цілодобово.

Ігор Галущак
ЛьвівДрукувати
Найбільш популярні матеріали