Порошенко стимулює виробництво вина
Глава держави підписав Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", який визначає, що суб'єкт господарювання, який отримав ліцензію на виробництво алкогольних напоїв: вин виноградних, плодово-ягідних або напоїв медових виробляє їх з виноматеріалів виключно власного виробництва і має право здійснювати оптову торгівлю без отримання окремої ліцензії на оптову торгівлю. Про це повідомляється на офіційному сайті президента.


Закон скасовує норму відповідно до якої виробники вина мали сплачувати 500 тис. грн за сертифікацію для оптової торгівлі, повідомляє gazeta.ua.

"Український винороб більше не зобов'язаний платити ці гроші за сертифікацію. Ми прийняли дуже важливе рішення і зробили важливу справу. Усі – Президент, Верховна Рада, Уряд. Цей закон відкриває шлях для українських виноробів", - наголосив Президент.

За його словами, "ще потрібно усім попрацювати для розвитку галузі і для унеможливлення потрапляння на ринок контрафактної продукції та порошкових вин".


Друкувати