Японці передали Нацполіціі 1,6 тисячі авто
Тільки з початку цього року Японія надала Нацполіціі України близько 1600 автомобілів, і японці сподіваються, що співпраця двох країн продовжиться.


Таку заяву зробив перед журналістами Шигекі Суми відразу після церемонії присяги працівника Нацполіціі курсантами з Нацакадемії внутрішніх справ.

За словами посла Японії в Україні, за цей рік японський уряд надав Україні близько 1600 автомобілів, які зараз експлуатуються співробітниками української поліції. Крім того, дипломат зазначив, що уряд Японії поставляє не тільки сучасні авто Нацполіціі - в цьому році було передано близько дев'яти тисяч теплої зимової форми для українських поліцейських. Японський дипломат додав, що співпраця між Японією і Україною має тривати, зокрема, в системі правоохоронних органів.

Суми підкреслив, що найближчим часом з візитом до Японії відправиться Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ. Під час поїздки він проведе кілька зустрічей з японськими колегами. Нагадаємо, що раніше глава МВС анонсував появу в Нацполіціі нових японських позашляховиків, і контракт знаходиться в завершальній стадії.

За матеріалами: УкрМедіа


Друкувати