Google запустить окрему пошукову видачу для мобільних пристроїв
У найближчі кілька місяців компанія Google має намір впровадити окремі механізми пошуку для комп’ютерів і мобільних пристроїв. Таким чином, при введенні одного й того ж пошукового запиту на комп’ютері та смартфоні користувач може отримувати різні варіанти пошукової видачі.


Google буде індексувати мобільні сайти окремо. Така ідея в компанії розглядається ще з минулого року. Надалі, фактично, у пошукового гіганта буде два пошукові індекси – один для мобільних пристроїв, інший для настільних комп’ютерів. Причому, мобільний індекс буде пріоритетним, а індекс для настільних систем буде менш актуальним. Ймовірно, мова йде про швидкість його оновлення.

Нагадаємо, зі збільшенням кількості мобільних пристроїв і зростанням кількості пошукових запитів з них компанія Google неодноразово робила кроки, націлені на підвищення зручності пошуку зі смартфонів. Деякий час тому стало відомо, що сайти, не оптимізовані для мобільних пристроїв, будуть знижуватися в результатах пошуку. Також був запущений проект Accelerated Mobile Pages для прискорення завантаження мобільних сторінок.

finance.ua


Друкувати