В НАТО визначились зі стратегією щодо стримування агресії РФ
Стратегія НАТО стосовно Росії передбачає з одного боку – потужні заходи стримування, а з іншого – постійний пошук діалогу.


Стратегія НАТО стосовно Росії передбачає з одного боку – потужні заходи стримування, а з іншого – постійний пошук діалогу. Про це в інтерв'ю виданню Diplomat & International Canada розповів міністр закордонних справ Канади Стефан Діон.

"Усі члени НАТО колективно забезпечують потужне стримування неприйнятної поведінки Росії, у той же час шукаючи міцного діалогу, аби уникнути ескалації", - зазначив Діон.

За його словами, Канада дотримується тієї ж стратегії. "Це не моя стратегія, а НАТО та наших союзників. Усі роблять так, окрім Канади у минулому – втім, тепер і ми теж", - підкреслив дипломат.

Зокрема, за словами Діона, під час Варшавського саміту влітку цього року НАТО ухвалило кілька важливих рішень, направлених на підвищення безпеки Європи, зокрема вирішило розмістити війська у прикордонних із Росією країнах. "Головною метою стримування є уникнення конфліктів. Демонструючи рішучість, союзники по НАТО прагнуть відрадити потенційних противників від використання військових засобів замість дипломатичних", - пояснив він.

Як зазначив глава МЗС Канади, задля захисту своїх членів та збереження стабільності у Європі, "НАТО буде об’єднаним та готовим відповісти на загрози з усіх напрямків".

За матеріалами: УкрМедіа


Друкувати