Представництво Міжнародної торгової палати відкрило свій офіс у Львові У Львові урочисто відкрили регіональне представництво Міжнародної торгової палати ICC UKRAINE та представили його очільницю Марію Бей. Зазначимо, що Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі) – це впливова всесвітня організація, створена для розробки сучасних правил та стандартів, які визначають ведення транскордонного бізнесу.

Вона представлена у 127 країнах світу та має 93 Національних Комітетів. Нині Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на вітчизняній території сучасні тенденції бізнесу та сприяти розвиткові міжнародного співробітництва.

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, підписуючи Угоду про співпрацю між ICC UKRAINE та Львівською облдержадміністрацією, зазначив на урочистості: "Відкриття на Львівщині регіонального представництва міжнародної торгової палати ICC є вкрай важливими, оскільки наша область є лідером в Україні в галузі залучення інвестицій. Ми ставимо собі за мету ще більше інтегрувати національне виробництво та налагодити торгові контакти з партнерами з-за кордону. Упевнений, що завдяки активності регіонального представництва ІСС Ukraine ми зможемо досягнути реальних і конкретних кроків у цьому напрямкові".

На зустрічі також презентували програму діяльності Міжнародної торгової палати та обговорили питання щодо підвищення ефективності спільної роботи органів влади, громадських організацій, профільних асоціацій та підприємців у напрямку популяризації продукції вітчизняних виробників за кордоном.

Ігор Галущак

Львів


Друкувати