В Мінфіні не виключають можливості підвищення пенсійного віку
Міністр фінансів Олександр Данилюк не виключив можливості підвищення пенсійного віку в ході майбутньої пенсійної реформи.


Про це він сказав в інтерв'ю "Укрінформу", повідомляє UBR.

"Я не виключаю можливості підвищення пенсійного віку в ході майбутньої пенсійної реформи Але при цьому звертаю увагу на відсутність вимоги щодо підняття віку на конкретну кількість років з боку МВФ в Меморандумі між МВФ і Україною", - сказав Данилюк.

"Нам терміново потрібна реформа цієї системи, але тут немає ніякої потреби посилатися на МВФ, це необхідно робити Україні для українців. І для цього є багато інструментів. Є пенсійна система, її необхідно збалансувати, є певні пільги, від яких необхідно відмовитися", - заявив міністр.

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив, що "ні в меморандумі з МВФ, ні в уряді мова про підвищення пенсійного віку на сьогоднішній день не йде".

У свою чергу директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен повідомив, що підвищення пенсійного віку для українців в рамках реформи, спрямованої на збалансування на зменшення дефіциту Пенсійного фонду, має починатися з так званих "пільгових" категорій.

Як стало нещодавно відомо, пенсійний фонд України не забезпечений достатньою кількістю коштів для виплат пенсій.


Друкувати