Стало відомо, коли працю українців гідно оцінять
Український ринок праці почав поступово виходити з кризи, пристосувавшись до реалій, а також залучивши іноземні інвестиції. У цьому році кількість вакансій зросла втричі у порівнянні з минулим.


Сьогодні на одне робоче місце претендують троє українців, а найпопулярнішими є робочі спеціальності - будівельники, сантехніки, кухарі. Однак зарплати роботодавці пропонують все ще не ідеальні: у середньому 8-9 тисяч гривень у Києві та 5-7 тисяч по регіонах. Громадяни для комфортного життя бажають заробляти значно більше - від 10 до 20 тисяч гривень, повідомляє «Знай» з посиланням на ТСН.

На думку економістів, підвищення зарплат є реальним, але не раніше другої половини наступного року та при збереженні позитивних тенденцій в економіці. Однак доларовий еквівалент 2012 року українці зможуть побачити не раніше 2019-2020 років.

Дослідження показало, що близько 40% населення бажає поїхати за кордон на тимчасові заробітки, а третина не проти емігрувати на постійній основі.

Експерти також зазначають, що студенти вимушені поєднувати навчання та роботу, адже трудовий досвід є більш корисним, ніж диплом.


Друкувати