Україна може відмовитись від співпраці з МВФ
Адміністрація президента спільно із співробітниками Національного банку ведуть активні консультації щодо відмови від участі в програмі співпраці з Міжнародним валютним фондом.


Адміністрація президента спільно із співробітниками Національного банку ведуть активні консультації щодо відмови від участі в програмі співпраці з Міжнародним валютним фондом. Про це повідомив український журналіст Олександр Дубинський.

«В адміністрації президента за участю чиновників Нацбанку і консультантів з ICU повним ходом йде обговорення планів ... щодо відмови від участі в програмі співпраці з МВФ», – розповів журналіст.

У адміністрації президента вважають, що населення має отримати певну соціальну компенсацію за підняття тарифів, оскільки заплановані реформи МВФ дадуть ефект мінімум через рік. У іншому випадку ситуація в суспільстві може загостритися, що в свою чергу призведе до позачергових парламентських виборів. В яких БПП та НФ навряд чи отримають більшість, а повторювати долю Ющенка при Бойкові-прем’єру Петро Порошенко не хоче.

У разі відмови від співпраці із МВФ у адміністрації президента надіються знайти шляхи швидкого економічного зростання.

«Як би дивно це не звучало, але в АП намагаються знайти точки для швидкого економічного зростання - і інших, окрім як «продуктивна» емісія на дороги-заводи-параходи (так називають її розробники плану) - придумати не можуть. Виходом з програми МВФ повинна стати «нова економічна доктрина», в рамках якої буде багато цікавого. Якщо, звичайно, вона буде прийнята», – розповів Дубинський.

За матеріалами: УкрМедіа


Друкувати