Олександр Охрименко: Народ повністю звільнили від грошей
Значна кількість населення України досягнення революції Гідності розглядає через призму погіршення життєвого рівня. Прямолінійність економічної політики за період 2014-2016 років ще більше поглибила численні економічні негаразди, які мають місце в українському суспільстві. Половинчастість антикризових заходів спровокувала чергову хвилю девальвації національної грошової одиниці і згортання тим самим купівельної спроможності переважної більшості населення.


Відомий український економіст, керівник Українського аналітичного центру Олександр Охрименко на своїй сторінці у Facebook, характеризуючи стан громадянської свободи в нашій країні, заявив про те, що народ повністю звільнили від грошей.

Тарифний перегин, який прискорює процеси зубожіння переважної більшості населення, а також відсутність системних антикризових заходів сформували підґрунтя для подальшого сповзання національної економіки у фазу економічної кризи, що може мати непрогнозовані наслідки для стабільності в суспільстві в цілому та призвести до чергового переформатування політичного ландшафту країни.

Тодор Марченко


Друкувати