Mail.ru пояснила причини припинення роботи в Україні
Днями з'явилася інформація про те, що Mail.ru припиняє поставку трафіку в Україну з 20 грудня цього року. Відповідні дані оприлюднив директор з розвитку української точки з обміну трафіком UA-IX Михайло Половинка.


Згодом прес-служба Mail.Ru Group в коментарі інформаційному порталу "Знай.ua" пояснила подібне рішення.

"Ми дійсно припиняємо доставляти наш інтернет-трафік на точки обміну трафіку в Україні. Ми вважаємо, що це не вплине на наших українських користувачів, оскільки крім нашого каналу між Росією і Україною існує багато інших каналів комерційних операторів", - підтвердили у Mail.Ru.

За словами співробітників прес-служби, таке рішення ґрунтується виключно на економічних причинах.

"Це було повністю наше рішення, обумовлене виключно економічними причинами: українські оператори зв'язку підняли вартість на деякі види послуг з початку цього року більше, ніж в кілька разів. Ми готові організувати канали зв'язку з будь-якими українськими операторами, які захочуть підключитися до нас в наших точках присутності", - повідомили у прес-службі.

Нагадаємо, директор з розвитку української точки з обміну трафіком UA-IX Михайло Половинка повідомив, що Mail.ru припиняє поставку трафіку в Україну з 20 грудня 2016 року. За його словами, Mail.ru надіслали лист з попередженням про завершення співпраці.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали