ПриватБанк: йде спрямована інформаційна атака
Перший заступник голови правління Приватбанку Олег Гороховський заявив, що розповсюдження серед клієнтів Приватбанку чуток про швидку націоналізацію банку є спланованою атакою, констатується в прес-релізі фінустанови.


“Сама по собі націоналізація не має для вкладників і клієнтів жодних наслідків, так як просто призводить до зміни власників, - зазначив О. Гороховський. - Якби держава хотіла націоналізувати банк, то вона діяла б без зайвої публічності. Тут же все по-іншому: використовуючи нерозуміння громадянами суті націоналізації, розганяють паніку. І ми, на жаль, знаємо хто у цього замовник і чиїми руками це все реалізовується", повідомляє finbalance.

Як стверджує О. Горохівський, банк спокійно сприймає чергову спробу інформаційної атаки, оскільки сьогодні в депозитному портфелі Приватбанку понад 80% строкових депозитів, що виключає сценарій панічного відтоку депозитів раніше терміну.

Прес-служба Приватбанку констатує, що він згідно з графіком проводить "узгоджені з НБУ дії за програмою докапіталізації, яка розрахована до кінця 2018 року, виконує всі нормативи діяльності банків в Україні, залишаючись найбільш ліквідним українським банкам".


Друкувати