VimpelCom забезпечить роботою 900 мешканців Львівщини
У Львові відбулось урочисте відкриття нового глобального сервісного центру міжнародної групи компаній VimpelCom і Київстар. Новий підрозділ виконуватиме функції централізованого офісу та обслуговуватиме абонентів в Україні, а також мобільних операторів Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизії, Таджикистану та Узбекистану.


Це один із трьох глобальних сервісних центрів, які створює VimpelCom у межах стратегії створення операційної моделі нового покоління, метою якої є трансформація компанії в більш гнучкого гравця цифрового ринку. А найголовніше це дозволить забезпечити комфортною роботою близько 900 мешканців області.

Слід нагадати, що із 2009 року компанія "Київстар" входить до глобальної мережі телекомунікаційних послуг “VimpelCom”. За кількістю клієнтів це один із найбільших операторів мобільної мережі у світі. Компанія має 205 мільйонів абонентів у 20 країнах. У 2015 році дохід “VimpelCom” становив близько $9,6 млрд. Відтак, Глобальний сервісний центр "Київстар" у Львові дозволить прискорити ефективність, оптимізувати можливості обробки даних і стандартизувати роботу. Передусім він займатиметься обслуговуванням операцій з фінансів, закупівель і HR-процесів.

Як зазначив, на урочистості львівський губернатор Олег Синютка: "Ми пишаємося тим, що такі великі компанії із сучасним обладнанням обирають саме Львівщину. Адже до нас прийшов глобальний пізнаваний гравець, який використовує сучасні технології, і за яким обов'язково прийдуть інші. Тішить також, що випускники львівських вишів сьогодні є затребуваними на ринку праці і матимуть можливість заробляти гідну заробітну платню у комфортних умовах у себе вдома, тут, на Львівщині. Зі свого боку ми обіцяємо забезпечити всебічне адміністративне сприяння ".

Ігор Галущак
Львів


Друкувати